Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha orvosi vizsgálaton...

Gáz ha orvosi vizsgálaton suliban, vagy háziorvosnál tangában van valaki? másnak is szóltak már érte?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire gáz. Általánosban lehet, hogycsúnyán néznek, utána már senkit sem érdekel.
2012. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*Attól függ, hány éves vagy ---akart lenni :D
2012. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez illem dolga.Nem illik.Hogy szólnak-e érte,az a vizsgáló orvos/nővér/asszisztens vérmérsékletének kérdése.Elvégre ilyenkor semmi olyant nem szoktak vizsgálni,amihez le kell vetni akár a tangát,akár a sima bugyit,akár a fiuknál az alsógatyát.

Én régen voltam középiskolás(tavaly volt a 10 éves osztálytalálkozónk),de annó,amikor minket utóljára vizsgáltak,az 11.-ben volt,még 2000-ben.Kristálytisztán emlékszem(mintha tegnap lett volna),akkoriban magasságot,testsúlyt,vérnyomást/pulzust mértek,reflexkalapáccsal megkopogtatták a lábunkat,hogy élénkek-e a reflexek(amúgy ennek ebben a korban nem tudom mi a jelentősége),belenéztek a szánkba(leírták a fogaink állapotát,amit elküldtek az iskolafogászatra,de az egy külön téma,és az iskolaorvostól függetlenül,külön helyszínen és időpontban zajlik)


Ha pedig oltást kaptunk,akkor le se kellett vetkőzni,csak fel kellett húzni a karunkon a pulcsit...illetve én ilyenkor lájtosabb ruhába szoktam menni,hogy ne kelljen vele még pluszba vacakolni.


Egyszer kaptunk szurit felsőcombba is,na az nem volt kellemes,ráadásul nekem 2x is beadták,egyszer a bal,egyszer a jobb lábamba,1 hét különbséggel.Hogy miért,azt nem tudom.Bajom nem lett belőle,s remélem,már ebből nem is lesz,ugyanis idén leszek 30 éves,szóval jó régen jártam általánosba...

2012. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen magánügy, hogy milyen fehérneműben mész. Az orvos egy dolog miatt figyelmeztethet: hogy borzasztó egészségtelen! De ez nem "rádszólás", hanem csak puszta figyelmeztetés, mivel a fiatalok többsége nem rendelkezik kellő infóval az intim higiéniát illetően.
2012. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

A tanga nagyon egészségtelen, ahogy itt már többször is szóba került, és ezért normális hangnemben elképzelhető, hogy az orvos szólni fog.

Ha durván, bunkó módon szólna miatta, akkor az minősitené őt.

2012. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát orvosi vizsgálatra inkább ne vegyél fel olyat.Nálunk iskolaorvosnál a tornatanárnőnk is bent volt velünk és előtte elég fura lett volna,ha úgy lát.Meg az orvos is elmondta már korábban a véleményét,hogy szerinte egészségtelen a tanga,szóval nekünk elég gáz lett volna.

Gondolom neked is kellemetlen lenne a doki előtt.

2012. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Mindennapi" viseletre nagyon nem ajánlott a tanga, inkább "alkalmakra" való.
2012. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Én mindig tangában vagyok ,az orvosnál sem tette szóvá még senki ,hogy miben vagyok.

14L

2012. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál már voltál?
2012. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti,

nem jó ötlet, ha mindig tangában vagy! Fertőzések sokkal könnyebben "elérnek" a vékony pánt miatt, ami szinte egyenes út a végbéltől a vaginába.

2012. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!