Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan feszül mostanában...

Folyamatosan feszül mostanában a mellem. Mitől van?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és soha nem fájt a mellem. De az elmúlt 2 hónapban gyakran előfordult. Pl. mikor mentem le otthon a lépcsőn, akkor is éreztem, h fáj,.. vagy pl. ha hason fekve aludtam. Mult hónapban mondtam anyának, és ő azt mondta, biztos azért van,mert meg fog jönni, és vele is előfordul néha. Akkor tényleg mensi előtt álltam, és meg is nyugodtan. De most megint fájt a héten, pedig még 2,5 hét van a ciklusból... A pontos érzés az, h feszül, de ha hason fekszem, vagy pl. futok, akkor rendesen fáj. Mit csináljak? Picit aggódom.:(
2009. jún. 5. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódni, bár nem tudom mitől lehet, nálam is előfordul ilyen időnként. Aztán elmúlik. Mindig hason alszom, de ilyenkor nem tudok. Elég zavaró, de állítólag semmi baj nincs velem.
2009. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs baj, nekem menses előtt szokott, de nem csak pár nappal, hanem hetekkel előbb is. :S Meg közben is előfordult, de ha nem vagy biztos benne, akkor irány a doki!
2009. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász orvos segíthet vizsgálatok után. Menj el nehogy valami nagy baj legyen, ha meg szerencsére nincs gond akkor legalább megnyugszol.
2009. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!