Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én egy 16 éves lány vagyok a...

Én egy 16 éves lány vagyok a problémám az hogy mostanában már folyamatosan elvörösödök akármi miatt Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez a dolog egy éve kezdődött amikor gimis lettem úy kezdődött h vmi egyszer elpirultam és aztán egyre többet ás mostanra már nem tudom kontrolálni, ez a dolog elszomorít mert imádo beszélgetni és szerepelni.Igazából eléggé szorongok...
2009. aug. 24. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Imádsz szerepelni, és beszélgetni, mégis szorongsz? Ez kissé ellentmondásos.
2009. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy mindenki (legalábbis sokan) átesik ilyen korszakon. Kinek több, kinek kevesebb ideig tart. (Nekem kb 15-18-ig tartott)Ne keseredj el, el fog múlni!
2009. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A szorongásod, a beszélgetéseiddel probálod leküzdeni!probáld magad megismerni,ne tegyél olyat az életben, amit nem akarsz megtenni,persze mások kedvéért:)
2009. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én midníg is szerettem az olyan csajokat akik könnyen zavarba jöttek, az aranyos:)
2009. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak:

Régebben szerettem szerepelni és beszélgetni és mostanra már nem merek mert félek ettől a dologtól!!


Valóban sokan átesnek ezen?most egy kicsit jobb:)

Köszönöm

2009. aug. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!