Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abbol baj ha a fogamzasg...

Lehet abbol baj ha a fogamzasgatlot nem este vettem be 21. 00 kor mint mindig hanem delben 13orakor?

Figyelt kérdés
este vegyek be masikat vagy nincs semmi baj ,a lenyeg hogy bevettem
2012. febr. 21. 12:03
 1/8 A kérdező kommentje:
ja es elfelejtettem hogy ez nem a masnapi hanem a mai tabi
2012. febr. 21. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:
12 óra plusz, mínusz belefér.
2012. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kommentet nem egészen értem.

Ha a mai tabit vetted be délben, a tegnapit meg tegnap este, akkor ma este nem kell bevenni tabit.

Ha a tegnap esti tabit vetted be ma délben, akkor kell a ma esti tabletta is, valamint kiegészítő védekezés, mert nem voltál benne a 12 órában.

2012. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a mait vettem be delbe este helyett ...
2012. febr. 21. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor semmi. A mai tablettát a szokott időben, este 9 órakor beveheted. Vagy a holnapit ha ez ma volt. Bocs, mire elkezdtem leírni a választ elfelejtettem melyik napon történt az eset:) A lényeg, hogy minden mehet a régiben, mintha mise történt volna:D
2012. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :)
2012. febr. 21. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha délben bevetted az aznap estit, remélem, este nem vettél be másikat, ahogy javasolták...
2012. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, nem vettem be masikat ,csak kovetkezo nap az aznapit
2012. febr. 24. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!