Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen melltartót vegyek?

Milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy eddig csak ilyen topokat (cicifix vagy mi) vettem, de az már nem jó, mert olyan lógósnak nézek benne ki, mintha nem lenne rajtam semmi. Tesi órán sportmelltartót viselek, az jó, de csak sporthoz. Elvileg 75B-s kéne, de az meg úgy néz ki, mintha hatalmas mellem lenne. 93cm a mellméretem. (nagyon széles a hátam az úszástól) Múltkor az egyik gyerek meg is jegyezte, hogy nagy mellem van. Ez nagyon rosszul esett, de szerintem csak azért tűnik nagynak, mert rossz cicifixet hordok. Meg ennél vannak még sokkal nagyobb mellű nők, szóval nem hinném, hogy olyan hatalmas lenne. Szóval milyen melltartót vegyek? Hányasat és merevítőset, vagy milyet? Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

És egy plusz furi kérdés: miért van az, hogy nincs mellbimbóm, mármint nem látszik semmi, csak ha fázok, de semmi barnás rész vagy bármi is. Ez miért van?

15/L


2012. febr. 21. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is 75b-s én merevítőset hordok, olyat, amiben vékony szivacsréteg van. a push upot utálom, nincs rá szükség, csak arra jó, hogy a b-s korárba nem férek bele, merf fele szivacs. aztán jönnek ilyen hülyeségekkel az eladók, hogy nekem c-s kell. De szerintem szivacsosat vagyél, abbal nem lötyög és rendezetten néz ki
2012. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
Olvasd el ezt az oldalt. A segítségével meglesz a megfelelő méret. :) [link]
2012. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Jöhetnek még esetleg :)
2012. febr. 24. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanennyi idősen 80D. A 75B nem sok. :D

Mennyi a mell alatti körméreted?

2012. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs mellbimbód? Mármint a körülötte lévő rész egyáltalán nem látszik vagy nincs? :P
2012. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 13 évesen 80B-s szóval a 75B nem sok!

Merevítőset és vékony szivacsosat vegyél!

2012. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugszok, hogy nem sok. :D Amúgy merevítőset azt nem veszek, mert van egy és állandóan kidörzsöl meg nagyon nyom. És utolsó előttinek: az egész mellem egy színű, mármint olyan, mintha tegyük fel egy fél segget néznél, csak nem olyan nagy, meg persze olyan normális formája van, de nem látszik rajta semmi. :D /Bocsi a hülye megfogalmazásért. :P/
2012. márc. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!