Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a melleim nem egyformák...

Ha a melleim nem egyformák (egyik C és a másik E kosár) akkor milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés
ha nagyobbat veszek az egyiket nem tartja semmi és ha kisebbet akkor meg a másik nem fér bele? Na mit csináljak?:o
2008. máj. 19. 11:40
 1/10 anonim válasza:
mindig a nagyobb fajtát!
2008. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy sokan hülyeségnek fogják titulálni a válaszom, de én vennék ugyan abból a fajtából c-t meg d-t is, majd középen mindkettőt elvágnám, és a cicijeidnek megfelelően összevarnám. Lehet rá rakni masnit vagy bármit, hogy eltakarja a varrást,de ha szépen varrsz akkor olyan lesz mintha gyárilag lenne olyan.

Minden jót!

2008. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! előbb én írtam. nem d-re hanem e-re gondoltam, csak elírtam
2008. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
basszus nem igaz h erre még soha sem gondoltam:D köszi
2008. máj. 19. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az is lehet csinálni, hogy veszel nagyobbat, és raksz betétet a kissebbe.
2008. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kitömni már próbáltam de nem volt kényelmes:(
2008. máj. 19. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
vannak szilikonbetétes melltartók is, vagy csak simán szilikon betétek, azok nem nyomnak annyira, és egy oldalra akár 2-t is bepaszírozhatsz a varrás alá.
2008. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

én megmütetném.

ezt tuti állná a tb is mert a c és e között akkor a külömbség hogy gerincferdülést okoz, és igen látványos a külömbség is.

nekem e kosár kell így tudom hogy mekkora a külömbség. szóval keress fel egy plasztikai sebészt és az megmondja hogy a tb állná e a mütétet.

2008. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
TB állja? azt nem tudtam h ilyen esetben is mindenképp felkeresek egy orvost! Tudtok valakit aki csinál ilyet?
2008. máj. 21. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm megműttette, neki adott a TB támogatást, de nem az egészet állta.

Neki alapjában kicsik a mellei, de az egyik fele volt a másiknak. Neki szilikonbetéttel korrigálták úgy, hogy a nagyobbikba tettek egy icipicit, a kisebbikbe meg egy duplaakkorát. Nagyon esztétikus lett, nem is érezni, h szilikon. Hát mi tagadás, megfogdostam, mert kíváncsi voltam :)

Szerintem érdeklődj plasztikai sebészeknél.

Írj privit, szívesen megkérdezem azt a lányt, hogy ki csinálta és hogy is volt pontosan ez a TB dolog.

ja és a legtöbb helyen az beavatkozást fizetheted részletekben is, tisztára, mintha kocsit venne az ember... :o)

2008. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!