Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt már ilyet?!...

Valaki tapasztalt már ilyet?! Este elkezdett nyilalni a végbelemnél. Nem folyamatosan, csak időnként, aztán már az egész alhasamba. Olyan mintha tele lettem volna gázokkal és nem tudnának kijönni. Még most is fáj egy kicsit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs semmi más bajom..most ezzel szaladjak az orvoshoz?mit tud ezzel kezdeni?
2012. febr. 23. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy epp menstruacio elott vagy alatt?
2012. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De,alatt.Egyszer már volt hasonló,de elmúlt és nem volt ilyen erős,és akkor nem menstruáltam.De olyan ijesztő,ülni se tudtam este és még most is érzem,hogy fáj,pedig wc-n is voltam..mit csináljak?tornázzak??
2012. febr. 23. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem terhesen volt ilyen.
2012. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cukorfogyasztás is okozhat menstruációs görcsöket. Szokj le a cukorról, s meglásd, jobb életed lesz. :)
2012. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha menstrualsz akkor ez megeshet. nekem is van neha , nagyon kellemetlen.
2012. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!