Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja két havi dolog...

2 hónapja két havi dolog között folyamatosan nagyonnagyon gyenge vérzésem van. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Már van időpontom dokihoz... az egész gy volt h már egy hét után szóltam anyának h mi a helyzet, mondta h várjuk meg h kövi hónapban is lesz e... hát volt, de sajna az üünnepek közbe jöttek, de utána azonnal hívtuk a dokit időpontért... adott is, csak azt le kellett mondani, mrt pont megjött... szal ne azt írjátok lécci h menjek orvoshoz, mert van időpontom, hanem h nektek volt ilyen dolog... am nem szedek semmilyen fogamzásgátlót, szűz vagyok, 16 és fél éves
2012. jan. 15. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt, nekem hormonális problémáim vannak, de más betegségéből nem lehet kiindulni,mert 1000 ok lehet.
2012. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele.Nálam ez először fordult elő és én erről csak annyit tudok,hogy valószínűleg lelki okai vannak,de én is a héten megyek orvoshoz.
2012. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!