Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem a gond? Miért...

Mi lehet velem a gond? Miért nem megy a szex?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességemet, nagyon fájt, rendesen be se tudtuk fejezni. Rá 2-3 napra felfázás-szerű tüneteim jelentek meg, csípő vizelés stb, szedtem rá antibiotikumot, addig persze nem nyúlt hozzám a barátom, tüneteim elmúltak. Nemsokára megint megpróbáltuk, akkor is fájt, de jóval kevésbé és csak az elején, de miután belém élvezett, borzasztó csípő érzés jelent meg ott lent, mintha egyik pillanatról a másikra begyulladt volna. Elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta van egy kis gyulladás de semmi komoly, írt fel hüvelykúpot, meg krémet. A kúra után megint megpróbáltuk a szexet, egyik alkalommal belém élvezett, utána rögtön megint csípett odalent, de hamar elmúlt és más bajom nem lett. Rá pár napra nem élvezett belém, de utána szintén kicsit érzékenyebb volt a terület ott lent. 1 hétig nem volt alkalmunk csinálni, és utána mikor megpróbáltuk, annyira fájt már a behatolás is, hogy azt mondta hagyjuk a fenébe... Mi bajom lehet?:( valaki tapasztalt hasonlót? Nőgyógyászhoz nem szívesen mennék megint, mert bunkó volt, és nem tudott semmit se mondani, ami segített volna.
2012. febr. 23. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nem 12 éves kislány vagyok, aki azt se tudja mit csinál, mielőtt bárki azt hinné:) 19/L
2012. febr. 23. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátod menjen el urológushoz, és kérje az ondóváladék tenyésztését.
2012. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedsz?

Gumival próbáltátok?

Sikosítóval?

Rendesen elengeded magad?

Kicsit több előjáték kellene.

2012. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elég nedves, akkor a behatolás hatására sokkal több eséllyel keletkeznek ún. mikro sérülések, ami, ha spermával érintkezik, kellemetlen csípő érzést okoz. Ezen keresztül könnyebben fertőződsz is. Mindenképpen használjatok síkosítót a szexhez, főleg így az elején. A durexnek vannak nagyon jó síkosítói, lehetőleg aromamenteset vegyetek, mert az hipoallergén.

A behatolást célszerű úgy időzíteni, hogy hosszú pettibg előzze meg, lehetőleg már az orgazmus határán legyél (szóval ingerelje rendesen a csiklódat is a kezével), vagy esetleg már te el is mehetsz. Akkor leszel rendesen nedves is.

Az is előfordulhat, hogy még nincs orgazmusod, ez a nőknél tanult dolog, nem reflexes, mint a férfiaknál.

A szex utáni hólyaghurut is gyakran előfordul a nőknél, mivel anatómiailag kicsit slendrián módon vagyunk összerakva. Túl közel van a végbél a húgycső bemeneti nyílásához. Egy kis petting hatására is könnyen átmennek a váladékokkal, izzadtsággal a bélbaktériumok, amik a fertőzést okozzák. Ezt úgy tudod megelőzni, hogy szex előtt és utána azonnal elmész pisilni, majd alaposan lefürdesz. Ha többször ismétlődik, akkor szex előtt be lehet venni kis dózisú antibiotukumot, a dokival egyeztetve.

Van egy olyan érzésem, hogy még nem vagytok eléggé összeszokva a pároddal... nem okoz kellő örömöt az előjáték. Először érdemes ezt tökélyre vinni, utána jöhet a többi. És sokat kell beszélgetni, hogy kinek mi esik jól. Mindenki másképpen működik.

A nődokiról: én azonnal leváltanám, ha bunkó.. ez egy bizalmi kapcsolat, enélkül nem működik. Szerencsére van választék nődokikból.

2012. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A petting teljesen jó, tudjuk mit szeret a másik, csak már "nem elég", már nagyon szeretném, ha a szex is működne, de egyre csak gond meg fájdalom vele, és nem hiszem el, hogy ez másnak is ilyen macerás:( azt szoktuk csinálni pont, amit írtál, hogy ő először eléri, hogy elélvezzek a pettingnél, és csak utána megyünk a szexre, használok intim lemosót is előtte/utána... A síkosítót még lehet azért kipróbáljuk, hátha segít... Amennyire szeretném a dolgot, már annyira tartok is tőle, hogy most mi bajom lesz vajon utána, pedig tényleg kívánom őt. És nagyon rossz érzés, hogy ő borzasztó türelmes, odafigyel rám, én meg még arra se vagyok képes, hogy lefeküdjek vele...:(
2012. febr. 23. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a baj pontosan, hogy ennyire rágörcsölsz! Így akaratlanul is megfeszülnek a hüvely záróizmai. Egyébként én is sokáig így voltam vele, hogy fájt a behatolás, utána pedig csípett (erre tényleg szupi a síkosító, de az intim lemosó többet árt mint használ. Inkább babaszappan, vagy babatusfürdő, ami jó. Valaki csak vízzel mossa, szappan nélkül és erre esküszik)

Próbáljátok a síkosítót tényleg, jobb lesz sokkal (óvszer mellé pláne). Nem kell vele spórolni:)Majd bejáratódik és rendben leszel. Az is segít, ha peteéréskor vagytok együtt, akkor valahogy masszívabb a nyálkahártya.

2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az intim lemosók megváltoztathatják a hüvelyi ph értéket és, könnyebben elkaphatsz fertőzéseket! szerintem ne hazsnáld
2012. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!