Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő fitymaszűkület...

Somebody_Else kérdése:

Mi a teendő fitymaszűkület esetén?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva abban sem vagyok biztos, hogy fitymaszűkületem van, de elég sokat olvastam és ez az amit a legvalószínűbbnek tartok.

Tehát amikor erektált állapotba van a péniszem, a fitymám nem megy hátra magától, és még nekem is csak erővel sikerül hátrahúznom, amikor pedig hátrahúzom, elkezd szorítani, és a makkom pedig elkezd belilulni...

Nemsokára kezdem a szexuális életem, de félek hogy ez akadályozhat valamiben..

Tehát mit kéne tennem, esetleg valahogy meg tudok e bizonyosodni róla, hogy ez a bajom, és ha igen, van e valami mód rá, hogy külömösebb orvosi beavatkozás nélkül tudjam kezelni? Előre is köszönök minden választ!


(Két képet belinkelek, az egyiken normál állapotban van hátrahúzva a fitymám: [link] a másikon pedig erektált állapotban [link] )


2012. febr. 9. 16:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mutasd meg egy orvosnak.
2012. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.Sámán Samy válasza:
Ez később komolyabb gondokat okozhat. Mielőbb orvosnak mutasd meg.
2012. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos házilag nem megoldható a probléma.
2012. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenned a dologgal, fitymaszükületed van . 100%-ig biztos.


Sajnos nem lehet kezelni otthon, orvoshoz kell vele menned , tudom , hogy cikinek érzed, meg szégyellsz orvoshoz fordulni ilyesmivel, pedig semmi ciki nincs benne , pont olyan mintha bármien más problémával mennél.

Viszont ha nem mész vele orvoshoz, akkor komolyabb bajok forrása is lehet a végén, azzól nem is beszélve, hogy amig meg nem mütteted addig nem igazán fogsz szexuális életet kezdeni.

2012. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Óvatosan a műtéttel. Nekem pont a "megoldó" műtét - a teljes körülmetélés - hozta el azt az állapotot, hogy ronda is meg használhatatlan is a péniszem sajnos. Tisztességes, kultúrált, civilizált megoldások kellenek, valszeg műteni kell, de a fitymát nem kell levágni. Lehet lazítani, lehet bemetszeni, plasztikázni, olyan orvoshoz kell menni, aki ezekre képes és nem levágni akarja az egész fitymát meg az egész péniszt.... mint a barbárok a sivatagban. Mert az nekem se jött be.
2012. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

18:16 óvatosan-óvatosan, de műtét akkor is kell!

Csak azért írom le külön, mert tudatosítani akarom a kérdezőben, hogy ez nem választható opció.. Meg kell csináltatnia előbb vagy utóbb. Más megoldás nincs rá.

2012. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia. Az en baratom apukajanak is ilyen baja volt tini koraban. Aztan lefekudt a baratnojevel es megoldodott a helyzet. Nem rudom mennyire igaz.. Kerdezo szuz vagy?

De szerintem jobb lenne ha latna orvos..

2012. febr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, reménykedtem, hogy nem kell nagyon orvoshoz fordulnom vele, de hát úgy látom nincs más megoldás... Köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyra értékelem!
2012. febr. 11. 18:36
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és igen, 06:58, még szűz vagyok.
2012. febr. 11. 18:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Van,hogy a házilagos tágítás,tehát este fürdés közben többszöri óvatos húzogatással lehet lazítani,helyre hozni a bőrt,van ez a módszer segít.De jobb orvoshoz menni,ott a körülmetélést célszerű elkerülni,ha az orvos ezt javasolná és megkérni közölje milyen alternatívák vannak még,bemetszét pl,ahol lazítanak a fitymán és a fityma így megmarad,kevesebb vágás,gyorsabb gyógyulás.
2012. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!