Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Árthatok magamnak ha túl...

Árthatok magamnak ha túl későn cserélem ki a tampont?

Figyelt kérdés
Ha a felhelyezés után mondjuk két órával megyek el mosdóba, de esetleg a tampon korábban megtelt, akkor mi történhet? Ezzel ártok magamnak? Vagy beszorulhat? Illetve hogyan érezhetem meg azt, hogy már cserélni kellene?
2009. jún. 6. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

2 óra alatt nem telik meg.

akár 8 óráig is lehet benned.

2009. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha tele van pont,hogy nem szorul be hanem könnyebben kijön,ha nincs tele akkor rossz mert olyan mintha lemarná a hámot belül,nah ó nem ilyen vészes,sőt nem is fáj csak nah:)

Am baj nem lesz,én éjszakára is azt használok,mert ficánkolok s a betét nekem nem tart

2009. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor talán a vérzésemnek nem megfelelőt használok. Viszont szűz vagyok még, és a nagyobbakkal meggyűlik a bajom... :/
2009. jún. 6. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát azt nem érzed, hogy cserélni kiéne, de kitapasztalhatod, hogy melyik nap kb mennyi idő után kell kiszedni.

Ha "tele" van akkor túl folyhat, de nem szorul be.

2009. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
De lehet érezni, hogy tele van. Vagyis én érzem. Mintha elkezdene "kijönni" magától, ami tom hogy nem igazán lehetséges. De az elkövetkezendő 5 percben ki kell mennem, különben átázok:s Sajnos erősen vérző típus vagyok. Remélem nektek nem így van:S
2009. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!