Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet endokrinológiai...

Ez lehet endokrinológiai probléma?

Figyelt kérdés

nem vagyok sem pcos-s, sem cah-os, már 2x szültem. a menzeszem mindig napra pontos, már 11 éves korom óta.

viszont az első terhességem alatt nagyon kiszőrösödtem...az alsó lábszáramon megerősödött, a combomon hátul vstag fekette szőr nő, mint egy ffinak, a fenekem közében is, a szeméremtájékom is iszonyú szőrös lett, meg a hasamon a köldökömig vastag fekete szőr...nagyon zavaró, nem lehet rendesen szőrteleníteni se, mert begyullad, benő stb. lassan teljesen megkeseríti az életemet. főleg nyáron, amikor takargatni kell.

amúgy nem tudom számít e, de kiskoromban kövér voltam, azóta lefogytam, d enagyon nehéz tartani a súlyomat, lassú az anyagcserém, és az első terhességem alatt terhességi diabéteszem is lett. a másodiknál nem volt szerencsére.

ez endokrinológusra tatozhat?


2011. jún. 17. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2011. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, mert szőrösödési problémád van ami hormon problémára utal(hat)
2011. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. és ha mondjuk kiderül hogy van vmi, és kapok rá vmi gyógyszert, ez megszüntetni az extra szőrösödést?
2011. jún. 18. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!