Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanas szeruseg valami...

Pattanas szeruseg valami vannak a mellbimbomon. Letezik? Vagy azok normalis mirigyek? . Azota van amiota megnott a mellem. Nem viszket, nem faj nincs semmi gond!

Figyelt kérdés
Nyugalom, azok nem pattanások, hanem teljesen normális mirigyek. Van, akinél nagyobbak és sötétebbek, van, akinél alig látszanak. Semmi tennivaló nincs velük, sem nyomkodni, sem kapirgálni nem szabad.>>>ezt irta egy szemely...igaz lehet?
2010. febr. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Van esély arra,hogy terhes legyél ?

Mert ezek terhesség idejében szoktak megjelenni vagy pedig hormonzavarok is ki tudják váltani.

2010. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes,mert amiota elkezdtem fejlodni azota vannak,a mellbimbom korul es ha megnyomom egy kicsi feher jon ki belole...azt mondjak valami mirigy es hogy van akinek nem latszik es van akinek igen...de mondom amiota elkezdtem fejlodni azota van es lattam a neten mas is irt arrol hogy neki is van...terhes biztos nem vagyok!100%...viszont most kiderult hogy van egy kis pajzsmirigy alulmukodesem,nem sulyos hamar eszrevettuk,de szerintem nem amiatt van,mert mar reg kijottek...a mellbimbom korul kicsi poty...azt hittem pattanas,de azt mondta valaki hogy az nem pattanas.es erdekel igaza van-e?
2010. febr. 12. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem pattanás, de a fejlődéssel kapcsolatos hormonbomba okozhatja (nem a dudort, az normális, hanem a fehér tartalmat). A pm-alulműködést pedig kezeltesd, mert nem lesz jó vége. Attól függetlenül jött ki, ez így van, de amellett nehezítheti ezt a problémát.
2010. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a pajzsmirigy kezeles alatt all!
2010. febr. 12. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, már nagyon régóta. most 19 vagyok, most kezdek én is utánanézni. és amikor a mellbimbóm megkeményedik, akkor ezek is kicsit nagyobbak lesznek. nem esztétikus :S ha találsz valamit, irj ide
2010. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en olyat olvastam hogy azok is mirigyek es tok normalisak,a fejlodesnel jottek ki a hormonok miatt...nem aggodok e miatt,te sem aggodj!;)
2010. febr. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!