Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensikor nagy alvadt vérdarabo...

Mensikor nagy alvadt vérdarabok, erős vérzés, és hüvelyi fájdalom, normális ez? Menjek orvoshoz, vagy nincs gond?

Figyelt kérdés

Rengeteg vérdarab távozik belőlem, egy nap akár 15 is.

kb. 5-10centisek ezek. Ezelőtt ha volt is alvadt vérem, csak kisebb és kevesebb volt.

Szinte ömlik belőlem a vér, a nagy betét 1 óra alatt úgy megtelik, hogy át is ázok, régen nem volt ennyi. Fáj a hüvelyem/méhem, olyan érzés mintha benne lenne a nőgyógyászati "kacsa", tehát ilyen nyomó/feszítő érzés.

Ezt az utóbbi 3mensim óta tapasztalom(egy lehetséges vetélés óta).


18/L


2010. szept. 25. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy menj orvoshoz!Szerintem ez nem is kérdés!
2010. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ez mi lehet?:S Ciszta?
2010. szept. 25. 16:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől lehet, de elég drámainak tűnik, amit leírtál. Nekem is nagyon erős a vérzésem, de ekkora darabok ilyen mennyiségben nem jönnek ki sosem, főleg nem ilyen mértékű fájdalmak kíséretében. Szerintem is sürgősen menj orvoshoz, akár most is, az erős vérzésed közben, legalább azonnal meg tudják nézni, hogy mi a baj.
2010. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerintem hétfőn megyek el, remélem nincs semmi komoly baj.
2010. szept. 25. 19:22
 5/14 A kérdező kommentje:
felhívtam az ügyeletet, mindjárt jön értem a mentő, köszönöm a segítségeteket. majd megírom hogy mi volt:(
2010. szept. 25. 19:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Szegény! Csak most olvasom, hogy végül mentőt hívtál. Nagyon drukkolok, hogy ne legyen komoly bajod. Várom a híreket! Jobbulást!

(2.vagyok)

2010. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) Már haza is értem, nincs semmi bajom azt mondják hogy olyan 5dl vérem mehetett el, és hogy max elájulok, és hogy ha baj lenne menjek vissza, de nincs szerencsére semmi nőgyógyászati bajom.

Meg azt javasolta, hogy szedjek fogamzásgátlót, hogy ne legyen ilyen sok vérveszteség a következővel.

A szédülés hányinger az a vérveszteségtől van, a fájás meg valószínű egyszerűen a mensitől.


Még egyszer köszönöm a segítséget:)

2010. szept. 25. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia, remélem jobban vagy. Nekem is 43/L nagyon erős és régebben az első szülés előtt darabos volt a vérzésem. Te az irtad hogy szerinted kb 5 deci véred távozott, nálam szinte minden hónappban több mint 5 deci távozik és az első szülésemig még több volt peddig nem vagyok valami nagy 172 magas és kb.52-53 Kg. Nálam úgy van hogy a második harmadik nap csak Tena inkontinencia betéttel tudok meglenni, éjjelre meg szószerüen be kell pelenkázzam magam mert reggelre átázom még a Tena betéttel is. És semmi bajom ...
2010. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szia örülök hogy neked se betegség van mögötte, köszi hogy leírtad. Nekem ez az utóbbi 3nál van így, igaz én elég alacsony vagyok 160centi körül. Ezelőtt nem volt ekkora vérveszteségem másfél nap alatt.
2010. szept. 26. 13:46
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó azt hagy kérdezzem már meg hogy a vérnyomásod is leesik ilyenkor 100 alá?
2010. szept. 26. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!