Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Lehetek terhes?...

Mitől lehet? Lehetek terhes? Vagy mitől késhet?

Figyelt kérdés
Késik a mensim és úgy álltalában szokott is. A terhességet kizárom.. vagyis szerintetek lehetne az h nem feküdtem le senkivel csak a pasim megujjazott később én elégitettem ki őt és tiszta sperma lett minden ő letörölt mindent és 2 x mosott kezet hozzám akart érni ujra, simogatott.. ott lent, de észbekapott és elhuzta a kezét.. szoval ugy gondolom ettől kizárt a terhesség. szerintetek?lehetek terhes? vagy csak a para és stressztől késik?
2012. febr. 27. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétszer is kezet mosott, mielőtt hozzád ért. A terhesség kizárt! Szerintem csak a stressz miatt késik, de azt írod, hogy egyébként szokott késni, akkor meg miért parázol? Nyugi!
2012. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát igen álltalában késik, de mégis bennem volt ez a terhességes para... igen kétszer is kezet mosott.. és nem nyult fel.., csak simogatott..
2012. febr. 27. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így kizárt a terhesség!
2012. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 27. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!