Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek másik dokihoz vagy...

Elmenjek másik dokihoz vagy várjam meg, míg elfogy a kúp meg a kenőcs?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam nőgyógyásznál, mert égett, viszketett a hüvelybemenetem, és apró kinövések jelentek meg, amik nagyon érzékenyek. Az orvos megvizsgált, de azt mondta, hogy nincsenek kinövések (pedig ott vannak, hát csak tudom),és írt fel gomba ellenes szereket. Ma már még több kinövés jelent meg, és ugyanúgy viszket, mint eddig. Egy magánorvoshoz el tudnék menni holnap. Sztk-ba nem is megyek vissza, mert a doktor úr viselkedése minősíthetetlen volt, elég durván vizsgált, és kiröhögött. De nem tudom, hogy megvárjam-e, míg elfogy a kúp, mert most tartok a felénél, vagy inkább menjek vissza minél előbb, hiszen lehet, hogy ez a gyógyszer nem is jó a dudorokra, és akkor csak jövő kedden tudnék elmenni, de már megőrjít ez a viszketés, meg a fájdalom, mert egyre jobban fájnak a nem létező kinövéseim is. Nem tudom, hogy mit tegyek.
2012. febr. 27. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt javaslom keress fel inkább egy magándokit. Ne várd meg hogy elfogyjon a kúp, mert a jelek szerint nem használ.
2012. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a magán, vagy SzTK státuszon múlik-e a doki "hozzáértése"? Vagy esetleg szándékosan próbálnak a "magánba" terelgetni minket? (a viselkedésbeli különbség azért azt sejteti.)
2012. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!