Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely váladék, folyás?

Metty92 kérdése:

Hüvely váladék, folyás?

Figyelt kérdés

Tiszteletem Mindenkinek!


Kérdésem a következő lenne!

Felkerestem nőgyógyászomat, mert erős hasfájásom volt és azt vettem észre hüvelyi folyásom lett ami kellemetlen szagú!

Vett váladékot és elküldött vérvételre.......... Gombás fertőzés vagy ehhez hasonló nincs...... Rákszűrés is volt ezzel egy időben

Tökéletes ez is! Vérvétel és a hüvelyi váladék azt igazolta sok a fehér vérsejt ami ugyebár gyulladás....... Az Orvos szerint természetes ez a számomra zavaró mennyiségű ( egyre nagyobb mennyiségű ) fehér folyás. ( a kellemetlen szag időközben megszűnt ) Hozzá kell tennem 8 hónapja szültem rengeteg komplikációval 23 óra szenvedéssel végül császármetszéssel...... Valamint mivel a kedves apuka lemondott a kicsiről, lett egy új párom. Mind 2-nszeretnénk babát jöjjön amikor jön alapon így az elmúlt 1 hónapba nem védekezünk. Neki viszont olyan mennyiségű elő váladéka van amitől a szex már nem is élvezetes ezzel ugye társul az én hüvelyi váladékom. Mindezt elmondtam az Orvosomnak is, de hüvely zuhanyon kívül ( heti 1 X 3 ) 2 Hétig ) semmi mást nem adott! Pénteken 24-én megint felkerestem, mert amint már említett hüvelyfosásom olyan mennyiségű lett, hogy már tisztasági betétet kell alkalmazzak! Az orvos vizsgálat nélkül annyit mondott semmi bajom nincs alkalmazzam továbbra is a hüvelyzuhanyt! Mit Tudok tenni? Tanácsok? Illetve a páromnak valami orvosság erre az előváladékra? Köszönöm a segítséget! Szép napot!



2012. febr. 27. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent félretéve.( hónapja szültél,otthagytak a kicsivel és te már egy új jött-menttel egy következő gyereken szervezkedsz ? ELment neked a józan eszed ? Mi van,ha másodjára is pofáraejtenek ?! Ott maradsz 2 gyerekkel,2 külön apától ? Majd jöön a 3.,4.,5.,,,,,, ?!

Egyébként meg fel vagy fázva,cickafarkkal csinálj ülőfürdőt.

Sok előváladéktól meg miért nem jó a szex? Az nem rögtön jön,hanem mikor köözeledik az orgazmus.Ez olyan hülye kifogás,mintha az éppen aktuális pasasod arra panaszkodna,hogy túl nedves vagy.....

2012. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.

Kicsit erősen fogalmaztál, de teljesen egyetértek veled!

2012. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ki ki maga döntse el mikor és mennyi gyereket szeretne! Abortusz mellett is dönthettem volna terhességem 12-dik hetéig, de nem vagyok gyerekgyilkos! Amíg tudom a gyermekemnek a megfelelő légkört, anyagi jólétet biztosítani akár évente is szülhetnék nem de?? A kislányom kedves apukája a második gyermekét dobja már el ugyanis az első feleségével ugyan azt megjátszotta mint velem, de ki gondolta volna??? Képzeld minden egyes férfinek van bizonyos előváladéka kinek több, kinek kevesebb! Ennyire okosak és tanultak ne legyünk már! Nem hallottad még talán a következőt : Vigyázz nem csak a spermától eshetsz teherbe hanem az előváladéktól is! Felfázásom sincs...... hm na ehhez mit szólsz!!??? Szerintem az okoskodó tanultságot kicsit félre lehet tenni és ha valamire a válaszadás nem megy normális hangnembe lehet Intelligencia oktatást venni! Neked/tek is szép napot és sok lepontozást!!
2012. febr. 27. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hónapja szültél, nehezen, utána felépültél ,majd jött valaki, aki az új párod lett...

gondolom közben nevelgeted a gyermekedet, és máris új babát szeretnél, hiszen legalább 1 hónapja már "jöjjön amikor jön alapon " nem védekezel.

Ez azt jelenti, hogy a nagy csalódás után már 6 hónappal teljes felelősséggel választottál egy megbizható, gyereket vállaló, a nem csak a sajátját szeretetben felnevelő társat/férjet?

Miért nem vársz még, amig megismered rendesen, alaposabban? A más gyerekét felnevelni nem olyan kicsi dolog ám, amint látod még a sajátját sem neveli fel mindenki!

Félek, hogy csalódni fogsz megint! De ne legyen igazam...

2012. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 éve ismerjük egymást tehát nem szükséges még ettől is jobban megismernem! Teljesen felépültem már a szülésből. Mind 2-n imádjuk a gyerekeket! Ő a saját kislányomat sajátjaként szereti, neveli és az ő nevét vette fel! Mind emellett szülés alatt, után is ő támogatott! Mellékesen Svájcba és nem Magyarországon élünk ami mind a gyerekemre, jövőjére nézve sokkal nagyobb esély mint otthon! Persze orvosnál otthon voltam hazalátogatásunkkor. Ma elmegyek egy itteni orvoshoz:) Itt nem a gyerek vállalás a téma! Ezt hangsúlyozom még egyszer döntse el mindenki mikor-mennyit szeretne!!!
2012. febr. 28. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!