Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek mégis...

Fogamzásgátlót szedek mégis egy nappal hamarabb megjött. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet, hogy pénteken este kellett beszednem az utolsó fogamzásgátlót, de már péntek reggeltől pecsételő vérzésem van. Ma, hétfőn, kellett volna megjönnie, rendesen. de eddig csak pecsétel. mi lehet?
2012. febr. 27. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszert? Ha 1-2 hónapnál régebb óta, akkor menj vissza az orvoshoz aki felírta, és addig használj kiegészító védekezést, mert lehet, hogy nem jó a gyógyszer.
2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy nap csúszás normális.
2012. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem nem gyakran lesz ilyen.
2012. febr. 28. 20:21
 4/8 anonim válasza:
Én is így vagyok most, mint te, amikor a kérdésed kiírtad. Azóta neked visszaállt rendesen? Mert most eléggé el vagyok keseredve, hogy szombat helyett második hónapja pénteken jött meg...
2012. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta az van, hogy rendben megjön, de továbbra is alig van.
2012. ápr. 27. 20:36
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a problémám h 1 nappal hamarabb jön meg és kevesebb is (de csak minden 2.hónapban)! Ti visszamentetek a nőgyógyászotokhoz?

2012. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia 4. vagyok. Nekem két hónapban volt ilyen, hogy egy nappal korábban, de utána már szerencsére azóta is rendesen jön meg.

Nekem a stressz volt az oka, azokban a hónapokban sokat idegeskedtem.

Dokinál nem voltam miatta.

2012. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi! Én is arra gondoltam h ideges voltam/vagyok, mert vizsgaidőszak van!
2012. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!