Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, és el...

Fogamzásgátlót szedek, és el szeretném tolni a ciklusomat egy-két nappal. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Vasárnap veszem be az utolsó tablettát, és szerdán délben megjön. Szeretném ha Csütörtökön jönne meg. Ilyenkor elég továbbszednem egy tablettával az uj csomagból? Csak eggyel? Utána ha az uj csomagban csak 20 db marad annyit kell egyben szednem és utána nem lesz baj? Nem kell végigszednem az egyész következő csomagot?
2011. jún. 13. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgyhallottam, hogy lehet ilyet csinálni. Szerintem kedden rendelés időben hívd fel az orvosod és kérdezz rá, biztos ami biztos.
2011. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedjél be 1-gyel többet, nem lesz semmi bajod! Én is szoktam ilyet csinálni! A következő levélből meg 1-gyel kevesebbet szedsz.
2011. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a egyfázisú tablettát szedsz, akkor a tartalék levélről vegyél be egy vagy két szemmel többet...de a legjobb az lenne, ha nem tartanál szünetet


3fázisú esetében meg csak a szünet kihagyása módszert szabad

2011. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor nem baj ha a következő levélben csak 20at szedek be? az utána lévő 7napos szünetben nem fog bekavarni ha szexelünk?
2011. jún. 13. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kavar be, szedj be nyugodtan eggyel többet
2011. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!