Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik ilyenkor a nőgyógy...

Hogy zajlik ilyenkor a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam, nehezen szántam rá magam hogy elmenjek, de most már muszáj is mert nem akar elmúlni a menstruációm és még soha nem volt ilyen. Hogy zajlik ilyenkor a vizsgálat? Mármint betamponozva szét teszi az ember a lábát vagy hogy megy ez?
2012. febr. 27. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Betéttel menj, ne tamponnal. Először úgyis elmondod a problémád, a fehérneműt elég a vizsgálószéknél levenned, akkor nem fogsz útközben semmit összevérezni. Ne aggódj, vérzés alatt is ugyanúgy meg tudnak vizsgálni,ami közben folyna, az egy ezt a célt szolgáló edényben gyűlik össze. A dokit a vérzés nem zavarja, naponta lát ilyet. Szülés után pl engem többször is vizsgált a doki vérzéssel, ebben semmi nincs. És ne izgulj! A lényeg, hogy menj el, és kezeljék a problémád! Sok sikert!
2012. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Aranyos vagy :)
2012. febr. 27. 21:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha tamponnal mennék az gáz lenne? Nem nagyon bírom elviselni a betétet pár éve, csak ha életbevágó.
2012. febr. 27. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondold azt h ez eletbevago...
2012. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát menj tamponnal, és mielőtt behívnak, cseréld kia mosdóban. Gáz lenne.
2012. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos? Voltál? Túlélhető volt, ugye?
2012. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is egyszer volt olyan,hogy nem akart elmúlni,azt mondta rá a doki,hogy szedjek c-vitamint!
2012. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!