Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik le egy nőgyógyásza...

Hogy zajlik le egy nőgyógyászati vizsgálat? Tényleg csak néhány percig tart? (3-5 perc)

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Bemész, köszönsz.


Leültet a doki, megkérdezi mi a panaszod.

Elmondod neki.

Mondani fogja hogy rendben, akkor kérem vetkőzzön le.

Csak a cipő, gatya,bugyi-t kell levenni.

Lesz bent egy vizsgáló szék, ami úgy van kialakítva hogy kéoldalt fel kell rá dobnod a lábaid. A doki óvatosan megvizsgál, ha kell kenetet is vesz. = ne izgulj ebből nem érzel semmit.

Én mindig a plafont nézem, vagy dumálok az orvossal vizsgálat közben is.

Kész, meg is vagy.

Öltözhetsz fel.

Ha kell ír fel gyógyszert.

Ha nem akkor, mehetsz is utadra.

5 percnél nem tart tovább.


Én akkor voltam bent maratoni 10 percet amikor több kérdésem is volt az orvoshoz. És mindenre kielégítő választ akartam kapni. Úgyhogy Á-tól Z-ig elmagyaráztattam vele mindent amit tudni akartam. :-)


Ne izgulj! Ez a nőgyógyász dolga. Ne szégyenlősködj, ő nem foglalkozik azzal hogy le vagy vetkőzve, neki ez olyan mint a fogorvosnak a fog ( az inkább ciki ha még rossz, vagy lyukas.. nekem legalábbis..

2012. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ebből talán megtudsz mindent.

2012. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 1. válaszoló.


Hja azt elfelejtettem írni, hogy sokkal egyszerűbb ha minden nőgyógyászati vizsgálatra szoknyában mész. Mert akkor csak a harisnyát és bugyit kell levenni, de a szoknya még mindig ápol és eltakar :-) A szoknya maradhat.

Tehát nem lesz annyira ciki ott premier plánban állni és felmászni a székre. :-)


Mjad figyeld meg sok nő megy szoknyában, nem véletlenül.

2012. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2012. jan. 6. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress női dokit! Sokkal elviselhetőbb elötte terpeszteni...
2012. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!