Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel felkeltünk ittunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel felkeltünk ittunk egy kávét és azóta hányingerem van meg szédülök lehetséges az hogy ezek szerint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy éhgyomorra ittad, és azért vagy rosszul...A kávétól én is szoktam rosszul lenni, meg szédülni. Te tudhatod csak, hogy van-e okod a gólyától tartani.
2011. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhességi tünetek kb. a 6. héten kezdődnek. Ha már itt tart a terhesség, akkor egy teszt biztos kimutatja. De ennyi alapján nem hiszem. Ez nem úgy jön, hogy egyik napról, a másikra.
2011. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket.

Ez kb ilyen szintű: "Hányingerem van. Akkor most terhes vagy?" Mégis honnan a jó úristenből tudnánk mi azt, hogy terhes vagy-e?

Élsz szexuális életet? Védekezel? Mivel? Milyen a ciklusod? Mikor voltatok együtt?


Hány éves vagy te, 12?

2011. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istmét egy értelmes "terhes vagyok?" kérdés. Ennyi sötét embert....
2011. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éhgyomorra kv? Még jó h hányingered van! Én volt h epéset is hánytam egy ilyen akció után! Azt csak az ellenségeimnek kívánom mert iszonyatos! Amikor a gyomrodban már tökre semmi sincs de 10-15x még ki kell menned hányni! Már vizet vedelsz, csakhogy tudj valamit kiöklendezni a sárga trutyi helyett, hogy enyhüljön a kín!


Soha többé éhgyomorra kv-t!!!!

2011. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!