Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem? Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok,önkielégíteni sem szoktam, viszont van párom már több mint egy éve. Szoktunk dörzsölődni, de nekem mindig hányingerem lesz tőle,és a szex gondolatától is rosszul vagyok, de nagyon szeretem a párom és szeretném ezt legyőzni. Mit tegyek?

19/L


2011. dec. 1. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Talan mint ferfit nem kivanod?vagy meg szüz vagy es nem vagy elegge felkeszülve?
2011. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy te leszbikus?
2011. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát ha már a dörzsölgetéstől hányingered van, mi lesz, ha a farkát a szádba akarja majd szúrni!
2011. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Izgulsz. Egyéb esetben keress fel pszichiáter szakembert, mert hosszútávon és ennyi idősen ez nem normális és komolyan ronthatja az életminőségedet.
2011. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az a dörzsölődni?
2011. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kívánom Őt nagyon, de mikor odakerülünk akkor rosszul vagyok.
2011. dec. 1. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen pszichiátert úr isten... Ő beteg emberekkel foglalkozik. Neki maximum pszichológusra volna szüksége. Mielőtt szavakkal dobálóztok nézzetek már utána mit jelent könyörgöm...
2011. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam pszichiáterhez, de nem voltam beteg és nem szorultam elmegyógyintézeti kezelésre sem. Ezért is mertem leírni. Hangsúlyozom orvosnál voltam, pszichiáternél, nem pszichológusnál. Az orvosokban valahogy jobban bízom.
2011. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!