Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi praktikák vannak,...

Milyen házi praktikák vannak, hogy hamarabb megjöjjön?

Figyelt kérdés
Mert meg kellene jönnie de nem akar.
2012. febr. 28. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Pari (allitolag)


De ezzel a normalisan megjövö ciklust lehet elöbbrehozni, ahogy a citrommal kesleltetni. Pl. ha valaki a tengerhez megy, 1-2 nap.

2012. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menses rendszeresse tetelere pdig aviva-torna. Ahogy fajdalmat is csökkentheti, ill gyermekaldasnal segit, szoval nöi dolgokra.

(Epp eladom a könyvet.)

2012. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pari? erről még nem hallottam, mi az?

Rendszeres a ciklusom, csak most késik, és aggódok emiatt, és nem tudom mi használna, meleg fürdőre és kis mozgásra gondoltam, de nem tudom mit tehetnék még. Ugyanis kicsit mintha éreznék valamit, kis furcsa érzést a hasamnál, de görcsöknek nem mondanám.

Előző hónapban elég nagy görcseim voltak és amikor ilyen van utána következő hónapban elő szokott fordulni kis késés most is erre gondolok.

Valamit tudtok még ajánlani?

2012. febr. 28. 17:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja ami lemaradt, sokat idegeskedtem az elmúlt hetekben ami tudom, hogy kihathat erre.
2012. febr. 28. 17:33
 5/9 tetris ***** válasza:
Nem tudom mi a "pari", de a maszturbi szerintem előbbre hozhatja az alhasban keletkező vérbőség miatt.
2012. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem paradicsomra gondolt, de hülyeség. Meg a citrom is.
2012. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

paradicsom, azt pont ettem ma, hát hátha segít :)

a vérbőséges dologban lehet valami

köszönöm a VÁLASZOKAT

de még várok ilyeneket, ha valaki tud valamit

2012. febr. 28. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak üzenem hogy a citrom (ha utána nézel) igen is segít késleltetni , vagy amikor megvan akkor rövidíteni a ciklust!!

szoval előbb nézz utána és csak is akkor írj (köszi)

2012. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A citromnak az égvilágon semmi hatása a menstruációs ciklusra, max. placebo hatása lehet. Neked sem ártana egy kis tanulás , mielőtt terjeszted a hülyeséget...
2012. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!