Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok a yadine,...

Mi a tapasztalatotok a yadine, novynette, melanie fogamzásgátló tablettákkal kapcsolatban? És melyek ezek közül a legolcsóbbak?

Figyelt kérdés

akármilyen külső belső változást leírhattok, ami a gyógyszer szedése alatt történt, de aki más fajtát szedett, vagy több félét ő is mondhat véleményt

(pl.: hízás, ciklusszabályzás, mellek növekedése, pattanások megszűnése, esetleg hormonzavaro kozta szőrösödés elmúlása)


2009. jún. 7. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan egy olyan kérdés amiben mások tapasztalatából magadra nézve nem igazán tudsz érvényes következtetést levonni. Nem vagyunk egyformák, így a hormon rendszerünk sem egyforma. Ha valamelyik nekem bevált az egyáltalán nem biztos, hogy neked jó lesz, de ugyanez igaz fordítva is.
2009. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, de kiváncsi vagyok másokra hogyanm hat, és az árukra is kiváncsi voltam, de már olvastam egy hasonló kérdésre adott válaszokban a lényeget.

én mnidig a többség véleményére és tapasztalatára adok.

2009. jún. 8. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma hogy a többség véleményére adsz de mi van ha te a másik csoportba tartozol.... Ebben a kérdésben egy ember tud neked segíteni a nőgyógyász. Majd ő felír neked való gyógyszert. Én például Lindynette20at szedtem ami a többségnek remek, én meg egész hónapban véreztem tőle. Mindenkinek más és más a reakciója lehet 99%hízik tőle, de te nem fogsz. Ennyit a többségről.
2009. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melianet szedek öt éve.

Nem olcsó (bár nem tudom a többi mennyibe kerül). Eddig semmilyen problémám nem volt vele. Véééégre segített egy picit hízni (kontrollált keretek között) - 176 centimhez 56 kiló voltam, amikor elkezdtem, most vagyok 62, de nem biztos, hogy a tabi miatt volt. A libidóm nőtt tőle, a mellem nem :D Se hisztiroham, se fejfájás semmi ilyesmi :)

2009. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt tudom, de a doki sem tudja, hogy jó lesz e a gyógyszer, csak ha már használtam, pár hónap kell neki, mrie megszokja a szervezet ésk itapasztalja az ember. A doki csak az általam elmondott tapasztalatok alapján dönt, de tudja hogy melyik bogyó mire való, mertm indegyiknek van kifejezett hatása, pl ez pattanások esetén irja fel, amazt meg erős hízás ellen stb. Mindnekinek más a jó, de mégisá ltalánosítanak gyógyszerek szempontjából. De gondolom a leírt mellékhatásokon kívül csak nem vált ki egy nem feltételezett tünetet?
2009. jún. 8. 18:39
 6/7 anonim válasza:
Én Novynette-et szedek, 7 éve. Nem emléxem mellékhatásra, a ciklusom beállt tőle, és csak 3 napig tart,gyenge tehát remek!Kb 7000 Ft körül van a 3 havi adag, ha jól emléxem
2009. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó kommentező remélem még válaszolsz :)


nem feszültek a melleid,és nem híztál sehová?

2009. jún. 10. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!