Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valamilyen tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen tapasztalatotok többféle természetes fogamzásgátló módszer (naptár, hőmérő, megszakítás, forró fürdő előtte) egyidejű használatáról?

Figyelt kérdés

Nem találtam semmilyen cikket arról hogy több féle természetes módszer egyidejűleg mennyire biztonságos?


Ha a fiú az alkalom előtt párszor forró fürdőt vessz, a naptár/hőmérős módszer alapján a biztonságos időszak középső napját választják ki (az esetleges szórás/csúszás miatt)és még megszakítást is alkalmaznak, szerintem elégé biztonságos lehet.


Valaki próbálta-e már, van valamilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban?


2011. jún. 22. 21:32
 1/3 anonim válasza:
én erre nem alapoznék. bárhogy is de lehet gixer. ne kockáztass ha egy mod van rá. és kulonben is ez így elég korulményesen hangzik. a szex elveszti eredeti élvezetét. gumi miért nem ok nektek?
2011. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A jegyesemmel már lassan hat éve vagyunk együtt, és már unjuk az óvszert, szeretnénk legalább nagy ritkán egy hónapban egyszer természetesen csinálni.

Tablettát pedig nem szedd mert sok barátnőjének lett gondja belőle, s én sem tartom a legtermészetesebb dolognak ha beleszólunk a hormonháztartásba.

2011. jún. 23. 05:59
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Igaza van az első válaszolónak!Ez így nagyon körülményes,elmenne az egésztől a kedvem!Az emberek akkor szexelnek általában amikor jól esik és kívánják nem akkor mikor a hold állása megfelelő!

Egy hónapban egyszer nem lesz semmi bajotok mert megszakítással védekeztek!Mondjuk mensi után nagyon csekély az esély teherbe esni!

Egyébként mi csakis kizárólag megszakítással védekezünk másfél éve és még nem vagyok terhes!(sajnos!!!)

Megszakításos közösüléssel évente 8-38 nő esik "csak" teherbe!Szóval nagyon össze kell szednetek magatokat hogy bele essetek!De itt a link,nézd meg!


[link]

2011. jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!