Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól megjöhet a...

Antibiotikumtól megjöhet a menzesz fog. Gátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kellett szednem megfázás miatt,ma este vettem be az utolsó szemet,és 2-3 napja szúrkál és húzódik a petefészkem,és olyan érzésem van mikor meg akar jönni. A fog.gátlóból még csak 12 szemet vettem be. Befolyásolhatja az antibiotikum annyira hogy megjöjjön?
2012. febr. 29. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Az antibiotikum gyengíti a fogamzásgátló hatását. Ilyenkor kiegészítő védekezés is kell!
2012. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy kell kiegészítő védekezés, de azt nem gondoltam volna hogy meg is jöhet.
2012. márc. 1. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gyengíti a hatást, akkor előbb jön meg, az ugyanolyan, mintha néhány nappal korábban magadtól abbahagynád a szedését és rá néhány nappal megjönne a menstruációd.

A fogamzásgátló szedése alatt előre is lehet hozni a vérzést és el is lehet tolni.

2012. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!