Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, hogy a párom...

Nagyon félek, hogy a párom összeszedett valami betegséget. Hogy vegyem rá, hogy menjünk el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kérlek csak akkor válaszolja, ha normális választ tudsz írni. Köszi!


Sajnos csak egy év elteltével derült ki róla milyen is volt előttem. Röptében a legyet is. Ha 100emberrel nem feküdt össze akkor eggyel sem. Nagyon félek, hogy összeszedhetett komoly betegséget is. De amikor felhozom, hogy el kéne menni orvoshoz egy tesztet csinálni akkor meg fel van háborodva. Én gyógyszerrel védekezek, de az persze nem véd meg a betegségektől.

Ültessem be a kocsiba és majd csak a kórház előtt derüljön ki miért is mentünk oda?

Egyébként, hogy zajlik egy aids teszt?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2012. márc. 1. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az is jó, ha csak te mégy.


Mégjobb, ha elmentek önkéntes véradásra. Onnan írnak, ha édszes lennél.

2012. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Engem sajnos nem engednek vért adni, mert vérszegény vagyok és az alsó súlyhatárt sem érem el.

De köszönöm a tippet akkor majd mondom a páromnak, hogy menjünk el vért adni.

2012. márc. 1. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Már úgyis elkaptál tőle mindent, ha ez csak 1 év után derült ki... Vizsgáltasd ki magad, ha valami gond adódik, akkor úgyis mindkettőtöket kell kezelni.
2012. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mondd meg neki basszus, hogy ha nem megy dokihoz, akkor nm szexelsz vele és kész.

Nehogy már ennyire ne legyen képes. Meg mondjuk te is elmehetnél tesztre. Pl. HPV-d már tuti, hogy van.

2012. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám neki hogy ha akkor legény tudott lenni amikor le kellett feküdni 100 lánnyal, akkor most is legyen legény és menjen el orvoshoz mindkettőtök érdekében.

Lehetőleg ugyanabban az időpontban menjetek, te nőgyógyászhoz, Ő urológiára. Lehetőleg olyan helyre ahol végeznek tenyésztést ondóból.

2012. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!