Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfiaknál h lehet észrevenni...

Férfiaknál h lehet észrevenni a gombás fertőzést? Én most kaptam el vagy párom adta át nekem, nem tudom! Mennyi idő után lehet sexelni? Férfiakat mivel lehet kezelni? Ha mától kezelem! 18/l

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan tabletták, amik erre jók, azt kettesével árulják, valami 5000 ft körül van, egy neked egy a barátnődnek.

Nálunk úgy jön ki, hogy viszket a farkunk és hámlik róla a bőr. De sokkal hamarabb elmúlik, mint a nőknek, sokszor kezelés nélkül is, de arra nem érdemes játszani, mert úgy oda-vissza fertőzitek egymást, ahogy kell.

2009. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
canesten krémmel kenheti magát a barátod is.
2009. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Saját gyógyítás esetében Canesten combit javasolt venni. Gombás fertőzéseknél a nő esetében fehéres, viszkető váladékozás tapasztalható, ffi-ak esetében szintén viszketés vagy piros pöttyök, esetleg tünetmentesség.

Canesten esetében nőnél a kúp + krém (szemérem ajkakat is be kell kenni) használata ajánlott, ffi-nál a krém.

Ki kell kezelni tünetmentesre, mert ha nem, simán visszafertőzhetitek egymást. Aktus kerülendő a kezelés alatt, ami max 5 nap.

Ha a combi nem használ, mindenképpen doki!


(Ui.: amennyiben a nő kiegészítő kezelésként alkalmaz tejsavas irrigátort, úgy azt elötte is és utána is fertőtleníteni kell, mert azzal is visszafertőzheti magát!)


Üdv!

2009. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!