Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az miért van h a havim magvolt...

Az miért van h a havim magvolt rendesen elmúlt,1 napig nem volt semmi és újra megjött? És mik a tünetei a méhen kívüli terhességnek? És ez a kettő kapcsolódhat össze?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, bár nekem 1 hét után jött meg újra. Én antibiotikumot szedtem, valószínűleg amiatt volt, te nem szedsz valamilyen gyógyszert, ami befolyásolhatta ezt?


A tünetek szerintem megegyeznek a normál terhességgel, de a neten jobban utána tudsz nézni.


Összefügghet a kettő, mert ha méhen kívüli terhességed van, előfordulhat,hogy mégis megjön. De ha amúgy is terhes vagy akkor is megjöhet. Ha attól félsz terhes vagy, csinálj tesztet, és ha más panaszod is van, menj nőgyógyászhoz.

2012. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen szedtem nemrég antibiotikumot. Csináltam tesztet és negatív lett szóval biztos az antibiotikumtól volt! Köszönöm a válaszod!
2012. márc. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!