Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhességnek mik a tünetei?

A terhességnek mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Ha pl. valaki nem tudja, hogy terhes...
2011. máj. 31. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elsősorban nem menstruál
2011. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elmarad a vérzés, hànyinger, hànyàs fõleg a reggeli óràkban, kivàn különleges kajàkat,jobb az étvàgy, és egy kis hirtelen hizàs.
2011. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És a has mikortól kezd el nőni? És a rosszullétek mikortól kezdődnek? (Amúgy nem rólam van szó, nem vagyok terhes!)
2011. máj. 31. 20:31
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]

a google a barátod!

2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na ezek amik mindenkinél máskor kezdődnek. Van akinek már három hónaposan kezd domborodni a hasa, másnak meg csak kb. félidősen. A reggeli rosszullétek sem egyformán jelentkeznek. aki szerencsés annak akár el is maradhatnak. Jellemző még a mell feszülése is, de ez is változó. Nincs két egyforma terhesség.
2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, csak úgy lehet teherbe esni, ha valaki valakivel közösül, és csak úgy jut sperma a hüvelybe! Igaz?
2011. máj. 31. 20:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Terhességeim során: a fiammal álomkóros voltam, amikor tehettem aludtam. 16hetesen 8hónaposnak néztem ki...

Lányommal fáradt voltam, de nem dőltem ki hamar. És nagyon későn kezdett látszódni a hasam.

Egyéb tünetek, hát, az extrém kivánósság(citromos meleg tej, csokis danett)


[link]

de nem volt rosszullét, hasszurka, későbbiekben(30héttől keményedés)

2011. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na ennek a kommentednek fussunk neki újra.

Arra gondolsz, hogy magába masszírozza a lány a spermát a hasáról mondjuk? Vagy mire gondolsz?

Ha élő sperma kerül a hüvelybe az eljuthat a célba...

De van pl az inszem is, az aktus nélküli pl.


Miért merül fel a kérdés?

2011. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt a téma...erről tanulunk az iskolában! Meg ha oda jutnék, és véletlen terhes lennék, akkor tudjam mik a tünetek! De ha nem kerül a hüvelybe akkor is ,,felmászhat,, a célba? :)
2011. máj. 31. 20:49
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát a hüvelyen kívülről nem slattyog oda be.

Pl annak az esélye, hogy a nőre úgy élvez rá a ffi, hogy a nemi szerven folyik le a cucc, és terhes legyen majdnem 0.

Az, hogy bedugja a spermás ujját mennyire számít? jó kérdés, elvben minden a "helyére" került


Összességében igen, amit be kell dugni azt be kell dugni, hogy baba legyen.


Hányadikos vagy?

2011. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!