Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fertőzés lehet ez?

Milyen fertőzés lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha elmúlik a menstruációm, akkor eléggé kellemetlen szagú "odalent"! Nem kell irkálni, hogy menjek dokihoz, mert holnapután megyek! Csak kíváncsiságból írtam ki, hogy valakinek volt-e már ilyen? Egyébként nem fáj meg semmi! Mondjuk mikor megvan fáj a kismedencém! WC-ni is eléggé nehéz olyankor, mert nagyon fáj!Írtam egy dokinak, Ő azt mondta, hogy bakteriális fertőzés! Van köztetek olyan, akinek volt már ehhez hasonlója? Ráadásul sztem a barátom is elkaphatja! :S

2012. márc. 4. 17:19
 1/2 anonim válasza:

bakteriális fertőzés volt nálam is,de ez is sok féle lehet..

szerencsére én még antibiotikumot sem kaptam,se kúpsz*rokat..

engem "kifertőtlenített" jódos oldattal ott a rendelőben,és ennyi... akkor utána nem lehettem együtt a pasimmal, pár napig,és utána minden helyrejött.. koppkopp..

:)

de ment a házipatika mellette rendesen...

2012. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem nekem sem lesz nagyobb bajom! :)
2012. márc. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!