Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen fertőzés lehet?...

Ez milyen fertőzés lehet? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Tegnap a hüvelyem körül égő, viszkető érzést tapasztaltam és megduzzadtak a kisajkaim. Ma: a hüvelyem körül fehér kiütések jelentek meg, továbbra is viszket, és a duzzadás is tart. Utánanéztem, NEM hiszem, hogy hüvelygomba, mert nincs folyásom se, a bugyimon kis sárgás folt volt, ami szokatlan, mert normálisan fehér folyásom van. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de nagyon félek, hogy mi lehet ez. Valami köze lehet ahhoz, hogy óvszerrel szeretkeztünk előtte a párommal? Lehet allergiás vagyok rá? (de eddig nem volt tőle semmi bajom)Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 27. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én allergiára tippelnék, de nem vagyok orvos így nem tudom megmondani. Ne félj, szerintem semmi komoly!

2012. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most már teljesen bepánikoltam! Amióta kiírtam a kérdést, azóta kutatok a neten, hogy milyen betegség lehet ez, és egyik leírásra sem illik ez, ami nálam van.
2012. febr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!