Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésem lehet? Ha igen, el...

Fertőzésem lehet? Ha igen, el tud múlni magától?

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbbi kb 6 hónapban valami nyálkás,sárgás szokott lenni a bugyimban,szaga nagyon picit mintha savanykás lenne,de nem mindig.3. éve menstruálok,nemvoltam még fiuval.nőgyógyászhoz nemszeretnék elmenni,főleg nem anyunak szólni erről :s esetleg vegyek magamnak valamilyen krémet vagy hasonló?
2012. márc. 4. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana orvoshoz fordulni.
2012. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valami rendellenességet észlelsz, miért olyan nagy gond elmenni a megfelelő orvoshoz? A nőgyógyász ezzel foglalkozik, ehhez ért, ő fogja tudni megmondani, hogy egyrészt van-e valami bajod, másrészt hogy ha van, akkor mit kell vele csinálni.

Anyukádnak nem muszáj mondani, ha úgy érzed, hogy ez zavarba hozna, végül is ő nem orvos - bár lehet, hogy tapasztalatánál fogva esetleg tudná mi a gond -, de egy nőgyógyász naponta lát ilyet és ehhez hasonló dolgokat. Elmész szépen, elmondod mi a panaszod, megnézi, aztán majd megmondja, hogy mi van.

2012. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy az ilyen fertőzések nem szoktak maguktól elmúlni. Sőt, minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.
2012. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nemugyvan hogy a nőgyógyászhoz 18 éves korig szülővel kell menni? mert én ugytudom,de nembiztos hogy jóltudom... amugy 15 vagyok..
2012. márc. 4. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod.15 évesen is elmehetsz egyedül a gyerek nőgyógyászhoz.Ahhoz nem kell szülői kíséret sem.Mindenképpen menj el,mert magától nem fog elmúlni.
2012. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van gyerek nőgyógyász, tini ambulanciák stb.Nézz utána,hol van a lakhelyedhez legközelebbi rendelés.Vidd magaddal a lakcímkártyád és a TAJ kártyád.Nem kell anyukádnak elkísérnie,elég nagylány vagy már.Nem is kell tudnia róla,hogy jártál nőgyógyásznál.Ha fertőzésed van,nem fog elmúlni magától,csak egyre rosszabb lesz,és idővel komolyabb problémákat,szövődményeket okozhat.


Hozzátenném,hogy nekem sokat javított az anyukámmal való kapcsolatomon,mikor először megkértem,hogy kísérjen el nőgyógyászhoz.Azóta sokkal nyitottabbak vagyunk egymással,nem beszélve arról,hogy előtte fel tudott készíteni a vizsgálatra,elmesélte,hogy mi fog rám várni stb.Ez a támogatás nagy segítség volt a számomra.


22/L

2012. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress egy női nőgyógyászt mindenképpen, elsőre , sokkal könnyebb elötte vetkőzni és terpeszteni, mint egy idegen férfi előtt!

Jó lenne, ha anyukáddal megtudnád ezt beszélni és el tudna kisérni, legalább az első vizsgálatra.(vagy egy idősebb rokon, barát..)

Gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene inkább menned, mint felnőtre, és ott sokkal nagyobb a valószínűsége a női dokinak is.

2012. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerek, vagy tini nőgyógyászhoz lenne jó menned.
2012. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!