Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Makacs gombás fertőzés. Mit...

Makacs gombás fertőzés. Mit tehetek hogy elmúljon végre?

Figyelt kérdés
Üdv! Bővebben annyi lenne a probléma hogy barátnőm itt sír nekem hónapok óta hogy büdös a folyása meg hogy most már viszket is, és hiába megy állandóan nőgyógyászhoz ha amiket felír szart sem érnek, és már túl van egy csomó antibiotikumos kezelésen. Most arra gondoltam megérdeklődöm van-e esetleg valami kevésbé szétgyógyszerezős téma? Mit tudom én pl üljön valami gyógynövényes vízbe..?
2012. márc. 5. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel próbáljon meg öblögetni odalent! Mi nemrég fedeztük fel ezt a régi módszert a családom nőtagjaival, és mindig bevált!
2012. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a kamillaforrázat+pár csepp (5-7) teafaolaj irrigátorral való használata segített. Olcsó és hatékony megoldás. Először 2-3 naponta, majd 1 hét, végül csak mensi után havonta egyszer. Évekig küzdöttem vele, semmi nem használt, csak ez. Panaszmentes vagyok.
2012. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

teafaolajos irrigálás tényleg jó

hidd el sokszor a természetes megoldások sokkal jobbak!!!

100%-os teafaolajat vegyetek, fél liter vízbe kb 10 csepp

2012. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a baj, hogy azt írtad túl van, és nem túl VAGYTOK.

Téged is kezelnek mindig? Ha nem, akkor keressetek egy normális orvost, mert így óhogy folyton visszafertőzöd - ugyan a férfiaknál nincs tünet, de nagyon szépen terjeszted attól még. És még az óvszer sem garancia az elkerülésre, hiába véd sok minden ellen.

A gyógynövényes és hasonló téma szerintem enyhe esetben még talán működik, de azért hónapok óta tartó kezelés után... hát én szkeptikus vagyok, bocsi.

Esetleg Candida diéta. Meg egy másik orvos, hátha csak az eddigivel van baj, pl hogy vette a diplomáját, vagy ilyesmi.

2012. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kérdező szintén lány és barát-barátnőről lehet szó... :)
2012. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez bizony így van, és lány vagyok és barát barátnőm miatt kérdezem de ha fiú lennék igazad lenne :D Egyszer betelefonáltam a Péterfi Sándorhoz tartozó nemibeteg gondozóba, onnan elhesegettek hogy a "partneremnek" csak sima nőgyógyász kell. De Köszönöm a segítségeket, szólok neki. Ezt az teafaolajat hol lehet beszerezni?
2012. ápr. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!