Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Béres László milyen...

Dr. Béres László milyen orvos? Meghallgatja az embert? PCOS-hoz mennyire ért?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat,nagyon várom!
2012. márc. 5. 13:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm,hogy megírtad!Eddig hezitáltam rajta,hogy hozzá menjek-e,de akkor biztosan nem fogok.

Nem lenne túl jó,ha velem is ilyen bunkó lenne,amikor még fizetek is neki.

Sajnálom,hogy Te így jártál vele...:(

2012. márc. 7. 15:55
 12/23 anonim ***** válasza:
Sajnos hangulatember, ha jó kedve van, segítőkész és kedves. Ha rossz kedve van, akkor bunkó és nem segít.
2012. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Aham igen,én is pont ettől félnék,hogy ki tudja milyen kedvében találnám őt.:/
2012. márc. 7. 16:37
 14/23 anonim ***** válasza:
31%
azért az érdekes, hogy másról nem kérdezel.. pl, hogy mennyire jó orvos? ez azért lássuk be, a pajtikedv előtt áll a rangsorban. én sem szeretem a bunkó orvosokat, de akinél azt látom, hogy bunkó, de hatékony, akkor természetesen magyarok, és örülök neki.
2012. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom,ezt most nekem szántad?

Szerintem volt 1-2 elírásod,magyarok??:)Nem egészen világos,amiket írtál.

Egyébként,azt is kérdeztem,hogy jó orvos-e,de,ha nem hallgatja meg az embert és bunkó,akkor az az én "szótáramba",elgondolásomba,rossz orvost jelent.

2012. márc. 8. 00:00
 16/23 A kérdező kommentje:
de,ha nem nekem szántad,ne haragudj! csak nem volt világos
2012. márc. 8. 00:01
 17/23 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező, szerintem is az az orvos aki nem halgatja meg a paciensét és türelmetlen, ne adj Isten még bunkó is, az mitől lenne jó?

Akkor ki a nem jó orvos? aki elteszi láb alól a betegeit? (sőt núgyógyászaton azért elég sok teljesen egészséges embert "kezelnek", ugyebár?)

2012. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 14/17


Szerinted mitől jó egy orvos?

2012. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
ne értsetek félre, pont én írtam eddig, hogy majdnem megkönnyezem az empatikus orvosokat. de volt már olyan, hogy bajom volt, orvostól orvosra jártam, és hiába volt mézesmázos a doktornő velem sztk-ban, fél évig fogalma sem volt, hogy mi bajom van, szerettem odajárni, de mindig félrediagnosztizált, bevetett velem minden vackot, ami miatt azóta sem állt vissza a hormonháztartásom... ezt megcsinálta 3 orvos. végül elmentem egy kevésbé betegbarát, de profi orvoshoz, aki ugyan bunkó volt, de a második alkalommal közölte, hogy mi a bajom, és hogy mi a kezelés. amit elfogadtam, és semmi bajom.
2012. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
és ez nekem inkább fontosabb annál az 5 perc feszengésnél, amit át kell élni.
2012. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!