Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete kértem időpontot...

2 hete kértem időpontot dokihoz, holnapra kaptam, de ma megjött. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha nőgyógyászra gondolsz, akkor megvizsgálni nem tud, max gyógyszert írathatsz, meg elmondhatod a panaszod.
2012. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként azért akartam menni, mert mostanában többször ment 40 nap fölé a ciklusom, a mostani így 54 napos lett. Mivel már volt hormonproblémám és még szűz vagyok, szerintem úgyis csak vérvételre küldene. Szerintetek is elmehetek így annak ellenére, hogy megjött?

Próbáltam hívni, de nem veszik fel a telefont.

2012. márc. 8. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ miért mennél?

nekem múlt hónapban volt ez,aznap reggel jött meg, megkérdezte a doki minek mentem így el, majd adott mésik időpontot. Ha panaszod van, azt elmondhatod, esetleg gyógyszert is ír rá, de megvizsgálni nem tud így.

2012. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvan az időpontod, akkor menj el. Legfeljebb kiír vizsgálatokat és ad új időpontot.
2012. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2012. márc. 8. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

a doki meg tudja vizsgálni, és meg is kell neki, ha olyan a probléma

például szerintetek ha valaki 8 napon túl vérzik, és elmegy, azt elküldik, hogy várd már meg, hogy ne vérezzél, ecsém, ne gyere ide így

természetesen ha rákszűrésre mész, vagy rendellenes folyásod / hüvelyi fertőzésed van, akkor értelmetlen menni, de ilyen hormonális problémánál meg értelmetlen azzal szórakozni, hogy másik időpontot kérjen

2012. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!