Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napján enyhe pecsételé...

Nemvárt napján enyhe pecsételés, ma reggel erős pozitív teszt. Aggódjak? Holnapra kaptam időpontot.

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam, de még nem is akartam tesztelni, féltem, hogy korai. Délelőtt volt egy kis pecsételés, konkrétan egy kb. 20 Ft-os nagyságú folt. El is keseredtem, hogy nem jött össze. De aztán ennyiben is maradt a dolog, úgyhogy ma reggel gyorsan teszteltem, és erős, határozott pozitív lett.

Sajnos csak holnapra kaptam időpontot a nőgyógyászomnál, mondtam neki ezt a pecsételést, de nem reagált rá.

Most akkor lehet baj??? Vagy ennyi vér még nem gond???

Első baba lenne, nincs tapasztalat. Aggódom :(


2011. aug. 4. 10:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, és annyi, hogy nem élénkpiros vérfolt volt, hanem rózsaszínes. Nem tudom, ez számít-e?
2011. aug. 4. 10:45
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
lehet a beágyazódás tünete is a pecsételő vérzés. remélem sikerül, nagyon szorítok!
2011. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát erős pozitív a teszt, úgyhogy nagyon reménykedünk mi is!


Nem lehet,hogy azért pecsételtem, mert tegnap kellett volna amúgy megjönnie?

2011. aug. 4. 10:49
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nem élénkpiros a pecsételés,akkor ne aggódj, pihenj sokat és várd meg,hogy holnap mit mond az orvos.Az első babánál és főleg a korai terhességi szakaszban előfordulhat, némi pecsételés.Most annyit tudsz tenni,hogy megnyugszol (tudom,nem könnyű) és kivárod a holnapot.:)

Írd meg,hogy mit mondott az orvos. :)

Kitartás és gratulálok a babához!

Egy 34 hetes kismama

2011. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A mensim előtt egy nappal én is pecsételtem. Betétet betettem, vártam a folytatást. Aztán semmi, majd kis barnázás. Nekem egy héttel utána lett kétcsíkos a teszt. Ez tavaly ilyen tájban volt. Most négy hónapos gyönyörű kis lánykám van.
2011. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
10:57 és 10:58-as, köszönöm a biztatást, és gratulálok a gyerkőcökhöz!!!
2011. aug. 4. 11:02
 7/28 anonim ***** válasza:

10.57-es vagyok!


Nagyon szívesen! :)

2011. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
több ismerősöm is pecsételt, sőt vérzett is, és amost boldog anyuka. persze jelenthet rosszat is, de nem feltétlenül. ha nem vérzel akkor szerintem semmi ok az aggodalomra. a beágyazódás okoz ilyesmit. van akinek megjö hónapokig. a doki látni fogja ha nem tapad rendesen. a barátnőm is pecsételt, nem tapadt rendesen, és mégis lett egy egészséges kisfia.
2011. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem csak az az egyetlen egy rózsaszín pecsétem volt tegnap. Alapból hajlamos vagyok mindent túldimenzionálni, remélem most is csak én reagálom túl.
2011. aug. 4. 11:23
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem bántani akarom az elsőt, de akkora baromságot hogy mondhat? Beágyazódás, ha már van egy pozi teszted????

Na mindegy!

Elfordul egy kis pecsételés néha terhességnél is. Ha véletlenül ma még egy kicsit erősödne, akkor azért menj ügyeletre!

2011. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!