Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátlót szedek,...

Ha fogamzásgátlót szedek, akkor nem fogok "vizesedni"?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy egy hónapban kb csak 1 hét van, amikor ténylegesen meg tudom mérni, hogy hány kg vagyok.

Menzeszem előtt 2 héttel, peteérésemkor +- 1 hétig rengeteg vizet tart vissza a szervezetem, néha az ujjaimat is alig tudok behajlítani.


Ha tabit fogok szedni, szerintetek ez elmúlik?


2012. márc. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de ettöl függetlenül a vizesedés miatt fordulj orvoshoz, mert lehet komolyabb betegség jele, ne hanyaagold el a dolgot.
2012. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs. Nagyon erős a vérzésem is, peteérésemkor is nagyon fáj a hasam. A doki szerint genetika, anyunak szülés után múlt el ez.
2012. márc. 9. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás az, ha eleget iszol. Nem csak 1-2 napig vagy hétig, hanem mindig. A szervezet a gyors anyagcsere miatti vízszükségletet úgy oldja meg, ha nem iszol, hogy visszatartja azt.
2012. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Napi 3,5 litert iszok, ennél szerintem nem kell több :)

Mondjuk 96 kg vagyok, de hát na..

2012. márc. 9. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérlek, mielőtt bármilyen szkeptikus hozzászólást közzétennél, olvass utána, hogy miért van a vizesedés. Azért mondtam, amit. Ugyanis hasonló cipőben járunk. És nem az fontos, hogy 3,5 litert megiszol, hanem az a lényeg, hogy elég-e ennyi neked. Van, akinek 1,5 liter is elég, sőt sok is.
2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ha nem lenne elég, akkor nem csak peteérésem előtt, után illetve menzeszem előtt vizesednék...


Miért nem lehet inkább a kérdésre válaszolni? Kivizsgáltak, semmi bajom nincs. Csupán annyi, hogy nagyon dolgoznak bennem a hormonok...

2012. márc. 9. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:

HA valaki egy hónapban legalább 3 héten keresztül vizes, akkor az NEM a hormoktól van, ugyanis emiatt a menzesz elött 1-2 nappal kezdöden MAXIMUM egy hétig lehetnél vizes.

De ha semmilyen értelmes tanácsot nem akarsz hallani, akkor ne figyelj rá.

A fogamzásgátló nem jó vizhajtónak és ha eleve nincs renben a hormonrendszered, akkor csak még jobban összezavarja.

2012. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úristen, mi az istenért kell minden kérdésnél kiforgatni a szavaimat????


Hol írtam én, hogy vízhajtónak akarom használni??? Ezt nem hiszem el... Életem egyik elgsz@rabb napja van, erre még ezen a f@sz oldalon is kiforgatják a szavaimat.. Hát gratulálok, biztos nehéz értelmezni 3 mondatot..

2012. márc. 9. 19:51
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok, hogy káromkodásra csak káromkodással tudsz reagálni!

És ahhoz is, hogy baromi nehéz értelmezned egy kérdést. Tényleg gratulálok a szüleidnek. Biztos büszkék rád!

Ha felteszek egy kérdést, akkor ARRA várok választ. Nem arra, hogy holnap milyen lesz az időjárás. Szánalmas, hogy egyesek nem tudnak a kérdésre válaszolni. Persze ha lehurrogom a 4. nem kérdéshez kapcsolódó választ, akkor én vagyok a k*csög.. :))

Ha arra lettem volna kíváncsi, amire ti választatok, akkor az lett volna a kérdés. Gyökerek

2012. márc. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!