Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Istenem, én miért szívok...

"Istenem, én miért szívok mindig ezzel a menstruációval? Elegem van már belőle. A sírba tesz már. "// Nem lehetne szabályozni, hogy úgy jöjjön meg ahogy én szeretném?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben semmi használható infó nem volt.

Hány éves vagy, hány éve menstruálsz, konkrét panasz? Nőgyógyász látott már? Ha az utolsó kérdésre a válasz nem, akkor ne is válaszolj a többire, megmondom, hogy orvoshoz menj, és minden kérdésedre válaszol.

2012. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok, 2006ban jött meg előszőr, azóta nem állt be...
2012. márc. 11. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el szépen nőgyógyászhoz, mert tényleg be kelett volna állnia. Lehet szervi oka, ha nem talál semmit a nőgyógyász akkor kérj beutalót endokrinológiára.
2012. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve jött meg meg.Fél évig úgy jött meg, hogy össze-vissza, kimaradt 2-3 hónapot. Aztán 1 évig abszolút nem jött meg. Utána fél évig megint 2-3 havonta jött meg. Most pedig már a 13. hónapja, hogy nincs meg..
2012. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsónak mondom : akkor a Te helyzeted rosszabb... "/
2012. márc. 11. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyon rendszertelen es idonkent kimarado menstruacioval orvoshoz kell menni, mert nagyon sok oka lehet! Ez az utolso valaszolonak is szol, mert az egyaltalan nem normalis h egy evig nem jon meg....
2012. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem amikor 2006ban megjött, nekem se volt majdnem egy évig utána...
2012. márc. 11. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!