Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párommal több mint egy éve...

Párommal több mint egy éve próbálkozunk, hogy babánk legyen, de semmi. Nagyon sok helyen azt olvasom, hogy ha valaki 1 év alatt nem esik teherbe, akkor meddő. Az orvos szerint semmi nincs, ami gátolná a gyerekvállalást. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, szerintem ne add fel. :) Ha biológiailag nincs probléma, akkor előbb-utóbb összejön.

De! :D

Ha gondolod legyél a kozmetikusom/fogorvosom/fodrászom/akármim.


Akárkihez kezdek el járni, maximum 2 éven belül terhes lesz. :D Kb 10 nő már biztos elment szülni, amióta az ügyfele/páciense vagyok. :D


(Bocs ezt csak viccnek szántam.:D)

2012. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "próbálkozni" kellene,hanem simán szeretkezni azért mert kívánjátok egymást. A "csináljunk gyereket",szerintem lelki gátakat okoz.
2012. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A meddőségnek az a meghatározása, hogy egy év alatt aktív szexuális élet mellett védekezés nélkül nem jön össze a gyerek. Ez nem azt jelenti, hogy soha nem lehet gyereked, csak ilyenkor mondják azt, hogy vki meddő. Ez lehet egy átmeneti dolog is.


Az orvos milyen vizsgálatokat végzett el?

Meddőségi centrumba menj és ott majd rendesen kivizsgálnak.

Először a partnered (az egyszerűbb), mert nem biztos, hogy veled van a baj.

Ha nála minden rendben, akkor jössz te. Hormonvizsgálatok, megnézik van-e peteérésed. Ha van, akkor megnézik hogy átjárható-e a petevezetőd stb.

2012. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet. Egyik éppen a pszichés ok, vagyis nagyon akarjátok, nagyon görcsöltök érte. De lehet egy másik ok is. Egy ismerősöm /nő/ nem tudott szülni a férjétől. Sok év után elváltak. Ő is férjhez ment, a volt férje is megnősült. Mindkét helyen lett kisbaba. Ők egyszerűen nem passzoltak egymáshoz ilyen téren.
2012. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Olvass utána az Aviva tornának. Fórumokon CSAK jókat írnak róla. Sokan,- akiket évekkel azelőtt meddőnek nyilvánított az orvos-, hónapokon belül teherbe esett.
2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!