Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet e hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet e hosszútávon egy kapcsolat, ha én 34 éves nő vagyok (értelmes, de nincs diplomám), ő pedig 30 éves, diplomás, több nyelven beszélő orvos?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 09:07
 1/7 MariskaHargitai ***** válasza:
90%

Ha agya is van nem csak diplomája, akkor benne ez a kérdés fel sem merül.

Viszont tönkremehet a kapcsolat a te komplexusod miatt! Ha valóban értelmes vagy, akkor tudod, hogy a diploma csak egy papír! Ne akarj bizonyítani neki, csak maradj önmagad, mert valószínűleg téged kedvelt meg, nem a végzettségedet...

2011. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
a gondolat, hogy szerinted ez akadályt jelent, már maga az akadály
2011. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nézd én ugyanebben a helyzetben vagyok(korkülönbséget,kort kivéve) és engem rettentõen zavar.Lényegében végig àtéltem a férjemmel a tanulmànyait, viszont nekem nem volt rà lehetõségem egyéb okok miatt, hogy fejlesszem magamat, de a férjem sem akarta igazàn.


Soha nem éreztette meg velem, de én mégis mindig azt éreztem, hogy bizonyitsak, és bizony bele is fàradtam.

2011. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Mariskánál a pont!

egyébként meg egyáltalán nem mérvadó,h van-e diploma vagy nincs!én tavaly diplomáztam és mondhatom,h annyi *yökér jár a felsőoktatásba,h el sem hiszem,h egyáltalán némelyik letudott érettségizni!

szval ha értelmes vagy és a párod is,akkor a kérdés értelmét veszti!

24n

2011. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

ertelmes no egyreszt nem allitja magarol,hogy ertelmes,masreszrol nem tesz fel ilyen kerdest,leven ez ugy is csak akkor derul ki,ha mar evek ota egyutt vagytok vagy sem.

errol ennyit.

:)


(ertelmes no,pfffff.)

2011. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a véleményét!
2011. nov. 30. 12:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon érdekes, hogy egyeseket már maga a kérdés sértőn érint, a válaszuk pedig kritikán aluli.

De akinek nem inge, ne vegye magára, nem igaz?

2011. nov. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!