Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség szerű tünetek, de...

Terhesség szerű tünetek, de negatív a teszt?

Figyelt kérdés

És normálisan védekeztünk.

21/L


2012. márc. 13. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Doki?

Már késett,vagy mikor kéne megjönnie?

2012. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem késett, kicsit kevés volt, de kb normál időben volt.

Viszont bárkivel beszélek, azt mondja,ez baba...

Doki több mint 100 km-re, egyetemista vagyok, hétvégén dolgozok, és jövő hétvégén is.

2012. márc. 13. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:

A legközelebbi kórházba, vagy rendelőbe is elmehetsz dokihoz, aki csinál egy ultrahangot vagy vérvételt amiből kiderül, és ha van baba, mehetsz a saját dokidhoz.

De akkor miből gondolod hogy baba?

2012. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Alhasi fájdalom, de nem fáj ha vizelek, tehát nem felfázás.

Derékfájás

Hányinger

Néha fejfájás (de nem úgy ahogy szokott)

2012. márc. 13. 18:56
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor ezzel menjek nődokihoz? Mert végülis mensi még megjöhet..
2012. márc. 13. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt a legutóbbi normális menzeszed? ha már több mint 6 hete, akkor érdemes ultrahangra menni, addig semmi értelme

Hány tesztet csináltál, és mennyivel a gyenge menzi után? A fals negatív teszt elég gyakori, ha csak egy-kettőt csináltál, akkor csinálhatsz még. Vagy megvárod a dokit, az ultrahang biztosabb (de azt 6. hétig nem lehet).

2012. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A legutóbbi 3-én múlott el, kicsit gyengébb volt mint a szokásos, de nem durván.

1 tesztet csináltam, most várom hogy hónap végén rendesen megjöjjön, mondjuk addig még sok idő van.

2012. márc. 14. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ultrahangra akarsz menni, akkor jövőhéten már mehetsz, addig még ne

amúgy nem azt kérdeztem, hogy mikor múlt el a legutóbbi a menzid, hanem, hogy mikor jött meg, az, hogy mikor múlt el lényegtelen (meg amúgy a legutóbbi normálisat kérdeztem, nem a gyengét, mert az lehet köztesvérzés is), de ha 3-án vége volt a legutóbbinak, akkor gondolom jövőhétre már meglesz a hat hét, bár biztosabb lenne ha azt mondanád, amit kérdeztem

2012. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

bocsánat, figyelmetlen voltam.

29-én jött meg.

2012. márc. 14. 22:20
 10/11 A kérdező kommentje:
A legutóbbi normális meg előző hónap 28-tól 2-3-ig.
2012. márc. 14. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!