Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati időpontkérésnél...

Nőgyógyászati időpontkérésnél lehet konkrét személyhez bejelentkezni? Vagy csak "beosztanak" és nem választhatsz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,sőt ha nem mondod elvileg meg is kérdezik melyik dokihoz akarsz. De eleve mondani szoktam hogy x dokihoz kérek időpontot.
2012. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Zalaegerszegen nem lehet, mert nem tudják előre megmondani, hogy mikor ki rendel. Legalábbis nekem ezt mondták, amikor időpontot kértem. De sok helyen lehet egy konkrét orvoshoz kérned magad, ezért mindenképp kérdezz rá, amikor időpontot kérsz.
2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az csak kamu, hogy nem tudják!

De akkor nem igen mennének a pályakezdő ifjonchoz....

2012. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó! Nagyon köszönöm!
2012. márc. 14. 15:58
 5/5 anonim válasza:
Ha magándokihoz mész csak így lehetséges. Az Sztk-at nem tudom, mert ott nem jelentkeztem be csak mikor ott voltam, de megválasztottam melyik nap mentem (tudtam, hoyg melyik doki rendel).Kórháztól is függ
2012. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!