Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat...

Nőgyógyászati vizsgálat fájdalmas vagy kellemetlen? Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha első vizsgálat akkor mindenkép szólj a dokinak,hogy ez az első vizsgálatod, akkor jobban oda figyelnek.

A kérdésedre válaszolva nem kellemetlen és nem fájdalmas. Jól megnézeget,hogy minden rendben van e.

2012. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bemész. Köszönsz. Leülsz egy székre. Orvos megkérdezi, mi a problémád. Te elmondod. Megkér, hogy fáradj be az öltöző részbe, ahol le kell venned a nadrágod, meg a bugyid. Kimész, felülsz a vizsgálószékbe, lábaidat elhelyezgeted. A doki benedvesíti a kacsát, betolja, megvizsgál. Aztán kézzel kitapogatja az alhasad. Ha végzett, felöltözöl, visszaülsz a székre. Megbeszélitek a dolgokat, receptet kapsz, ha kell. Elköszönsz és ennyi.
2012. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Esetleg még a melleidet is megtapogatja...


Nem tudom hány éves vagy, de esetleg a gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene menned előszörre.

2012. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

van valami gondod, vagy csak szűrésre készülsz?


Első alkalommal szerintem keress egy megbizható nőgyógyász nőt!

Sokkal elviselhetőbb a vetkőzés, terpesztés elötte, mint egy férfi elött. Vannak mér elegen, biztos találsz megfelelőt.

2012. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Szűz vagy, mert nem mindegy, és ezek függvényében változik a vizsgálat.
2012. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit kellemetlen szokott lenni, még így szülés után is, de ne fájdalmas egyáltalán.
2012. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, még nem voltam ilyen vizsgálaton. Már bejelentkeztem egy magánrendelésre egy doktornőhöz, egyéb iránt már nem vagyok szűz. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. márc. 8. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem lesz olyan szörnyű, majd meglátod.

Női orvosnál meg még kevésbbé.

Majd kiváncsi vagyok, milyen véleményed lesz utólag, addig meg szoritok neked!

2012. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a tapasztalatokat pedig itt megosztom 19-e után.
2012. márc. 9. 18:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos? Túlélted?
2012. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!