Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a vérzésed Goldlily...

Milyen a vérzésed Goldlily spirál mellett?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Az első 4 hónapban több volt és hosszabb is, de aztán beállt és most már 2 éve ugyanolyan, mint spirál előtt
2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fél év kellett az igazodáshoz.
2012. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Melianyu válasza:
Nekem bevált a goldlily standard spirál. Az első ket alkalommal nagyon erős és hosszan tartó verzesem volt, a felhelyezése után (amit a menszi utolsó napjaira időzítettem) meg pluszban vagy 1 hétig szinte folyamatos enyhe verzesem volt. Szerencsére a 2-3. Menszi mar rendben volt, és nem is nagyobb a vérzés, mint előtte, viszont a régi 5-6 nap helyett 7-8 nap lett, de ebből az elején és a végen is sok a pecsetelos vérzés. Viszont semmi görcs nincs a vérzés alatt. A dokim nekem levágta a lehuzozsinórjat, ami ha jól értettem az eltavolitast szolgálja. Szerinte ui. ezen maszhatnak fel a kórokozók a mehuregbe, és okozhatnak kismedencei gyulladást. Levenni egy hosszú specko csipesszel fogja majd. Kb 5 hónapja van nekem fent, és elégedett vagyok vele, teljesen 'lathatatlan'.
2012. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. máj. 21. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!