Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe...

Esett már valaki teherbe MIRENA spirál mellett?

Figyelt kérdés
méhen belüli hormonális fogamzásgátló eszköz.Mi lett a babával?
2012. márc. 6. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy annak az ismerősömnek milyen spirálja volt, de az is terhes lett, de nem vette észre. Megjött neki rendesen a mensije meg minden csak állandóan rosszul volt minden. Mire dokihoz került késő volt. Pedig Ő megtartotta volna.
2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem Miréna volt, mert ez a legmegbízhatóbb fogamzás gátló módszer. A Pearl indexe Pearl-index (PI)0,1-0,8.
2012. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Rendes fém spirál mellett már hallottam terhességről (többek között nekem is így lett a 3.) de mirénára még sose hallottam ilyesmi panaszt!!! sehol, egy fórumon se.
2012. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

köszi.én sem hallottam még ilyenről.nekem szeptemberben volt 1éve hogy fent van.kb egy hónapja szex közben éreztem,mintha "megbökött" volna.azóta már megjött(a szokásos 2 nap pecsételés),de a méhem fájdogál,és hányingerem is van.Teljesen olyan érzés,mint a 2.terhességem elején.

Tudom hogy szinte kizárt,ezért is választottam ezt a védekezési módszert.Csak olyan fura

2012. márc. 9. 12:30
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Az azért van, mert van egy kis damil szerű szára, h. a nőgyogyó könnyebben hozzá tudjon férni a spirálhoz. Normál esetben ez a kis damil vacak rásimul a méhszájra. Néha azonban előfordulhat ilyen érzés v. a pasid szól, h. valami szúrja. Ha nagyon zavar, vagy sokszor előfordul, akkor menj vissza a nőgyogyódhoz, mert lecsípi (mármint a damilt nem a pasid csúnyáját) és kész. Egyébként ha nem vagy biztos abban, h. terhes vagy- e akkor vegyél tesztet.
2012. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 varga12 válasza:
igen, lehet csak akkor perelni kell!
2012. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

na most ott tartunk,hogy hétfőn kellett volna megjönnie a szokásos pecsételésnek.de nem jött.

igaz,eléggé beteg vagyok,aspirin c algopirin és anitibiotikumon élek...

ha eszem,azért ha nem eszem azért van hányingerem....majd ha elfogy a gyógyszer,és addig sem jelentkezik,akkor csinálok egy tesztet.

na igen,pereljek?!azzal mondjuk ki lennék segítve...attól még vagy el kell vetetni,vagy a spirált kell levenni....így is úgyis rossz (lenne)

2012. márc. 29. 11:47
 8/26 anonim ***** válasza:
Én gyorsan elmennék a gyógyszertárba tesztért,utána meg a nőgyógyászhoz. Mert ha esetleg Mirena mellett esel teherbe, akkor az nagy valószínűséggel méhen kívül terhesség. Majd írd már meg az eredményt légyszi.
2012. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
No mi lett? Voltál dokinál?
2012. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nem,dokihoz nem mentem,tesztet meg holnap reggel csinálok,addigra kiürül a szervezetemből az antibiotikum(is)
2012. márc. 30. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!