Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az őrület határán állok, vmi...

Az őrület határán állok, vmi tanács?

Figyelt kérdés

Visszatérő hüvelygombám van. Több nőgyógyásznál is voltam, mindig felírtak vmit, elmúlt, de újra előjött pár hónap múlva. Egy hónappal ezelőtt például, menstruációm után. most fog újra megjönni(25 napos a ciklusom) és megint folyásom van. Fehér, de nem olyan darabos, hanem inkább nyálkás. Nem tudom, h ez megint gomba-e? Fürdök rendesen, és az is kizárt, h nemi élet útján kaptam volna vissza, mert kb 2 hete feküdtem le először a barátommal. Lehet ez az oka a folyásnak? Vagy ez mi lehet, vajon megint gomba? Mit lehet már tenni ellene?

köszi


2012. márc. 15. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki magad, hogy candida-e. Mérsékeld a cukorfogyasztást és olvasgass utána a neten.
2012. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót szedsz? az is okozhatja
2012. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szedek. lehet simán a menstruáció előtti, ha eddig nem volt ilyen? a a baj h elég sok jön...mikor gombám volt az darabos volt ez meg inkább nyálkás.
2012. márc. 15. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem viszket, nem szúr, csíp, fáj, ég stb, illetve nincs kellemetlen szaga, akkor nem valószínű, hogy gomba, ne aggódj
2012. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 éve tart ez és a candida diéta jelentette a megoldást! már sokkal jobban vagyok, 2 hónapja diétázom
2012. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!