Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék? 4x teszteltem...

Terhes lennék? 4x teszteltem pozitívat, a menzeszem megjött.

Figyelt kérdés

Tehát: Január 14-én be kellett vennem egy esemény utáni tablettát, az aktus utáni 8. órában.

Március 7-én jött meg az utolsó menzeszem.

Csináltam tesztet múlt héten, hogy biztos legyek abban, hogy nem vagyok terhes (mert szeretnék fogamzásgátlót szedni). De pozitív lett... Vettem még 3-at, és mind pozitív.

De közben meg normálisan megjött a menzeszem (szokásos = rengeteg vérzés, erős görcsök). Ráadásul a tabi bevételét követően a 6. napon is véreztem. Dokinál március elején voltam, nem látott babát.


Most akkor mi van?


16/L


2012. márc. 15. 11:03
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ráadásul az esemény utánit a menzeszem utolsó napján kellett bevennem, és a barátom el sem élvezett bennem (kiszakadt a gumi)..
2012. márc. 15. 11:07
 2/34 anonim ***** válasza:

Terhes vagy, ez már 100%. Egy pozitív teszt is közel 100%, de 4 pozitív teszt, az tuti biztos.

Amikor orvosnál voltál, akkor csinált UH-t? Az UH-ról tudni kell, hogy 6 hetes terhesség előtti terhességet nem mutat ki. Tehát ha csinált UH-t, és nem látott semmit, akkor elképzelhető, hogy nem a január 14-i eset miatt lettél terhes, hanem később. Akkor is terhes lehetsz, ha nem szakad ki a gumi, csak sokkal kisebb rá az esély. Ha pedig a január 14-i eset a ludas, akkor amikor orvos UH-zott, még túl kicsi volt a baba, és nem látta. Jövő héten menj el egy újabb UH-ra.

Az, hogy véreztél, semmit se jelent, ugyanis sokan terhesség főleg elején tapasztalnak köztesvérzést, amit az okoz, hogy a szervezetük hormonálisan "emlékszik" arra, hogy menstruálnia kéne, és menstruációs tüneteket, akár vérzést produkál. Ez a vérzés általában gyengébb a normálisnál, de előfordulhat, hogy ugyanolyan.

Inkább a tesztben bízz, az biztos.

2012. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

A kiszakadt gumi óta nem szexeltem, szóval tuti, hogy nem később történt.

A dokinak is mondtam, hogy történt baleset, csinált UH-t, de semmit sem látott.

2012. márc. 15. 11:23
 4/34 anonim ***** válasza:

hát akkor a január 14edikei eset okozta

valószínűleg amikor dokinál voltál, még túl korai volt a terhesség, hogy észrevegye

6 hetet szoktak mondani, de előfordul, hogy 6 hetesen még nem látszik

menj vissza jövőhéten, de ne reménykedj, 4 pozitív teszt után 100%, hogy terhes vagy, az orvos csak megerősíteni tudja majd

2012. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Ha a menstruációd utolsó napján szeretkeztetek, vettél be esemény utánit, menstruáltál is, ráadásul a a barátod nem is élvezett beléd, akkor szerintem szinte 0%, hogy terhes legyél.

A tesztek egyformák voltak? Vagy különböző márka? Terhességi tüneteid voltak/vannak?


Egyébként bizonyos ciszták okozhatnak pozitív terhességi tesztet, reméljük, nálad is erről van szó.

2012. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Meg március elején már látnia kellett volna a dokinak is!

Szerintem nem vagy terhes...

2012. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

előző, a menstruáció utolsó napján sokan lesznek terhesek, az pont egy jó időpont, mivel a sperma 3 napig életképes még, és megtermékenyülés után is kell pár nap, hogy beágyazódjon a petesejt, és addigra már simán elég vastag a méh nyálkahártyája, és sokan lesznek úgy is terhesek, hogy nem élveznek beléjük

ezek korántsem kizáró tényezők

az UH meg ilyen korai terhességnél még tévedhet, mostanra már ki kéne mutatnia

azok a ciszták irtózatosan ritkák, főleg ilyen fiatalnál, sokkal valószínűbb, hogy terhes

fals pozitív teszt nagyon nagyon ritka, szinte nincs is, de 4 fals pozitív áh

2012. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Én meg akkor is azt mondom, hogy amennyiben minden igaz, amiket leírt, kizárt, hogy terhes.

Nem tudom, hogy hány naposak a ciklusai és hány napig tart a menstruációja, de jó eséllyel még egy rendkívüli peteérésnek is lennie kellett (volna).

Többször vérzett azóta, ráadásul görcsölt is, erősen is vérzett, doki sem látott semmit...legalább a vastag nyálkahártyát látni kellett volna.

2012. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, most már látnia kell, ha terhes vagy, március eleje óta eltelt 2 hét. Ha akkor sem lát semmit, akkor tesztet csinálj megint, ha pozitív még mindig, akkor valami miatt az, tehát megint doki!
2012. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

A menzeszem minden hónapban ugyanazon a napon jött meg, már 8. éve.


Amúgy semmilyen terhességi tünetem nincs. A tesztek különböző márkájúak voltak, és nem a legolcsóbbakat vettem.

2012. márc. 15. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!