Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitívat,...

Ma teszteltem pozitívat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mikor menjek orvoshoz, védőnőhöz?
2012. febr. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
előbb orvos majd utána védőnő
2012. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Ezek szerint 4 hetes kismama vagy. Ha 2-3 hét múlva mész dokihoz, akkor már lesz szívhang is. Ha előbb mész, még nem látszik más, csak szikhólyag/petezsák, esetleg csalódott leszel, hogy szívhang még nincs.

Előbb doki, ő ad egy papírt, hogy terhes vagy, ezzel mehetsz a védőnőhöz, aki kiállítja a terhes kiskönyvedet. Ezek után vérvétel, ekg, stb.

Gratulálok még egyszer.

Én 5 hetes vagyok, 3 hét múlva megyek dokihoz. Nem kivárni ezt az időszakot.

2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Orvoshot szerintem a 7 hét környékén érdemes menni akkor más biztos van szívhang, onnan küldenek majd el védőnőhőz.

Boldog babavárást!:)

17 hetes kismami

2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azon a héten mentem mikor pozitív lett a teszt. Majd az orvos fog küldeni védőnőhöz, ha az uh-n lesz szívhang.
2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt az utolsó menstruációd elsö napja?


Onnatól számold ki hogy hány hetes terhes vagy és ha nem vagy izgulos, tudsz várni akkor a 7-8ik hét körül menj orvoshoz, addigra lát már szívhangot, ö meg tovább küld védönöhöz az meg elmondja hova kell menned.


ha izgulos vagy és csak 5-6 hetes agy akkor lehet nem lesz még szívhang és még izgulósabb leszel.

2012. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! :)
2012. febr. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!